Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Carlos Vinícius
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Carlos Vinícius

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés14Lefedett pályára lépés
Játékperc82458,9 perc/meccs
Gól + gólpassz30,33 / 90 perc
Átlagértékelés6,5811 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonGremioSerie A · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex37,9/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
13 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
92,90 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
3
Gólpassz
0
Gól / 90
0,33
Gólpassz / 90
0
Lövés
21
Kaput talál
9
Lövés pontossága
42,90 %
Gólkonverzió
14,30 %

Passz és kreativitás

Passz
104
Passzpontosság
7,90 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
0,76
Sikeres csel
4
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,22
Megnyert párharc
35
Párharcsiker
36,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
11
Elkövetett szabálytalanság
11

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,33

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
824 perc
Átlagértékelés
6,58
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés9,042026. 09. 04.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen22 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Serie A2026Gremio · Támadó
37,9index / 100
Meccs11 Kezdő10 Perc676 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,13 Értékelés6,34 Passzpontosság8,10 %
100% adatlefedettségStabil forma
Copa Do Brasil2026Gremio · Támadó
71,9index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc148 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 901,22 Értékelés7,67 Passzpontosság6,70 %
86% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Hazai2–0
Gremio–Atletico-MG

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
Gól–Gólpassz–Értékelés6,60Kulcspassz3Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz11Passzpontosság8 %Párharc / megnyert17 / 9Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Coritiba–Gremio

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,33Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz8Passzpontosság8 %Párharc / megnyert14 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–4
Gremio–Cruzeiro

KezdőF · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés6,82Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz13Passzpontosság6 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gremio–Internacional

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Remo–Gremio

KezdőF · 59 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,24Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz5Passzpontosság4 %Párharc / megnyert13 / 2Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gremio–Palmeiras

KezdőF · 74 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,10Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz10Passzpontosság6 %Párharc / megnyert11 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Botafogo–Gremio

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,05Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz15Passzpontosság12 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gremio–Vasco DA Gama

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,79Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz14Passzpontosság12 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Vitoria–Gremio

KezdőF · 78 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,26Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz7Passzpontosság5 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Gremio–Internacional

KezdőF · 90 perc

Gól2Gólpassz0Értékelés9,04Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 3Passz10Passzpontosság8 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Gremio–Chapecoense-sc

Csereként beálltF · 38 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz6Passzpontosság4 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Internacional–Gremio

KezdőF · 58 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz5Passzpontosság4 %Párharc / megnyert7 / 1Csel / sikeres1 / –Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
RB Bragantino–Gremio

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–0
Atletico-MG–Gremio

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap157 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap306 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap824 perc14 pályára lépés · 9 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott8 értékelt meccs · szórás: 0,30
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55247100,366,581,460,73
Utolsó 1010638100,146,270,710,28
Utolsó 2014824300,336,580,760,22
Hazai8 meccs
449perc3gól0gólpassz6,87értékelés
Idegenbeli6 meccs
375perc0gól0gólpassz6,24értékelés
Kezdőként13 meccs
786perc3gól0gólpassz6,55értékelés
Csereként1 meccs
38perc–gól0gólpassz6,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 09. 08.
  2. 5,82026. 09. 12.
  3. 6,12026. 09. 17.
  4. 6,12026. 09. 20.
  5. 6,22026. 10. 08.
  6. –2026. 10. 11.
  7. 6,82026. 10. 18.
  8. 6,32026. 10. 26.
  9. 6,62026. 10. 30.
  10. –2026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 157 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
67 perc2 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
157 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
306 perc6 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
274,7 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,33 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.08.78′
  2. K09.12.90′
  3. K09.17.90′
  4. K09.20.74′
  5. K10.08.59′
  6. K10.11.–
  7. K10.18.90′
  8. K10.26.90′
  9. K10.30.67′
  10. K11.01.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
247perc1gól0gólpassz0,36G+GP / 906,58értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
638perc1gól0gólpassz0,14G+GP / 906,27értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc247
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,58

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc1/31,22
Gólpassz / 90 perc1/30,00
Átlagértékelés1/37,67

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.