Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Dawhan
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Dawhan

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc61387,6 perc/meccs
Gól + gólpassz50,73 / 90 perc
Átlagértékelés7,327 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBeijing GuoanSuper League · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex59,9/10088% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
6 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
4
Gólpassz
1
Gól / 90
0,59
Gólpassz / 90
0,15
Lövés
7
Kaput talál
4
Lövés pontossága
57,10 %
Gólkonverzió
57,10 %

Passz és kreativitás

Passz
390
Passzpontosság
52,30 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
0,73
Sikeres csel
4
Cselezési siker
80 %

Védekezés és párharc

Szerelés
16
Labdaszerzés
7
Védőakció / 90
3,38
Megnyert párharc
32
Párharcsiker
60,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
8

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
1
Lap / 90
0,29

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
613 perc
Átlagértékelés
7,32
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,882026. 11. 03.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen22 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Super League2026Beijing Guoan · Középpályás
59,9index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc343 Gól2 Gólpassz1 G+GP / 900,79 Értékelés7,40 Passzpontosság44,90 %
88% adatlefedettségStabil forma
AFC Champions League Elite2026Beijing Guoan · Középpályás
61,2index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc270 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 900,67 Értékelés7,21 Passzpontosság59,50 %
86% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Idegenbeli7–4
Port FC–Beijing Guoan

KezdőM · 90 perc

Gól2Gólpassz0Értékelés8,88Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz58Passzpontosság51 %Párharc / megnyert9 / 7Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,33Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz90Passzpontosság76 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,43Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz48Passzpontosság39 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz37Passzpontosság26 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres–Lap0 sárga · 1 piros
Hazai3–3
Gól1Gólpassz1Értékelés8,20Kulcspassz2Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz59Passzpontosság54 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz47Passzpontosság45 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–4
Gól1Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz51Passzpontosság48 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap270 perc3 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap613 perc7 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó7 értékelt meccs · szórás: 0,86
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55433310,837,350,833,74
Utolsó 107613410,737,320,733,38
Utolsó 207613410,737,320,733,38
Hazai2 meccs
180perc1gól1gólpassz7,27értékelés
Idegenbeli5 meccs
433perc3gól0gólpassz7,34értékelés
Kezdőként7 meccs
613perc4gól1gólpassz7,32értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 7,32026. 08. 15.
  2. 7,22026. 08. 18.
  3. 8,22026. 08. 22.
  4. 6,92026. 08. 28.
  5. 6,42026. 10. 13.
  6. 6,32026. 10. 27.
  7. 8,92026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 2 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
270 perc3 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
122,6 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,29 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. K08.15.90′
  2. K08.18.90′
  3. K08.22.90′
  4. K08.28.73′
  5. K10.13.90′
  6. K10.27.90′
  7. K11.03.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
433perc3gól1gólpassz0,83G+GP / 907,35értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
613perc4gól1gólpassz0,73G+GP / 907,32értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc433
Gól3
Gólpassz1
Átlagértékelés7,35

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc4/940,67
Gólpassz / 90 perc38/940,00
Átlagértékelés11/947,21

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.