Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Lourenço
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Lourenço

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc85577,7 perc/meccs
Gól + gólpassz20,21 / 90 perc
Átlagértékelés7,1811 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonGoiasSerie B · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex65,3/100100% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,11
Gólpassz / 90
0,11
Lövés
26
Kaput talál
6
Lövés pontossága
23,10 %
Gólkonverzió
3,80 %

Passz és kreativitás

Passz
542
Passzpontosság
50,50 %
Kulcspassz
24
Kulcspassz / 90
2,53
Sikeres csel
4
Cselezési siker
44,40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
10
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
1,68
Megnyert párharc
41
Párharcsiker
53,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
22
Elkövetett szabálytalanság
14

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,11

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
855 perc
Átlagértékelés
7,18
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 10. 11.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Serie B2026Goias · Középpályás
65,3index / 100
Meccs11 Kezdő11 Perc855 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,21 Értékelés7,18 Passzpontosság50,50 %
100% adatlefedettségJavuló forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Hazai2–1
Goias–CRB

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz3Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz50Passzpontosság43 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Ceara–Goias

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz60Passzpontosság55 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Goias–Nautico Recife

KezdőM · 59 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,10Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 0Passz38Passzpontosság35 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Operario-PR–Goias

KezdőM · 75 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz34Passzpontosság30 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Goias–Athletic Club

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,84Kulcspassz4Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál6 / 1Passz84Passzpontosság72 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Goias–Atletico Goianiense

KezdőM · 74 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,80Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz32Passzpontosság24 %Párharc / megnyert13 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Goias–Avai

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz5Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 2Passz91Passzpontosság81 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Vila Nova–Goias

KezdőM · 71 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,16Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz34Passzpontosság27 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Goias–Fortaleza EC

KezdőM · 60 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,80Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz29Passzpontosság23 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Goias–São Bernardo

KezdőM · 79 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés8Kulcspassz5Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz37Passzpontosság31 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Criciuma–Goias

KezdőM · 77 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz53Passzpontosság50 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap404 perc5 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap855 perc11 pályára lépés · 9 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó10 értékelt meccs · szórás: 0,59
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55404110,457,371,782,67
Utolsó 1010778110,237,182,661,85
Utolsó 2011855110,217,182,531,68
Hazai7 meccs
542perc0gól1gólpassz7,21értékelés
Idegenbeli4 meccs
313perc1gól0gólpassz7,14értékelés
Kezdőként11 meccs
855perc1gól1gólpassz7,18értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 8,02026. 08. 29.
  2. 6,82026. 09. 05.
  3. 6,22026. 09. 11.
  4. 7,22026. 09. 20.
  5. 6,82026. 09. 26.
  6. 6,82026. 10. 07.
  7. 8,22026. 10. 11.
  8. 7,12026. 10. 20.
  9. 7,02026. 10. 28.
  10. 7,72026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
314 perc4 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
427,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,11 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.29.79′
  2. K09.05.60′
  3. K09.11.71′
  4. K09.20.90′
  5. K09.26.74′
  6. K10.07.90′
  7. K10.11.75′
  8. K10.20.59′
  9. K10.28.90′
  10. K11.03.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
404perc1gól1gólpassz0,45G+GP / 907,37értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
778perc1gól1gólpassz0,23G+GP / 907,18értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc404
Gól1
Gólpassz1
Átlagértékelés7,37

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc70/1890,11
Gólpassz / 90 perc54/1890,11
Átlagértékelés9/1897,18

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.