Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Visar Musliu
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Visar Musliu

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés15Lefedett pályára lépés
Játékperc89659,7 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés7,0411 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSt. TruidenJupiler Pro League · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex46,5/10094% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
15 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
9 meccs
Csapatkapitány
3 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
5
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
688
Passzpontosság
67,30 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,10
Sikeres csel
1
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
19
Labdaszerzés
16
Védőakció / 90
3,52
Megnyert párharc
58
Párharcsiker
64,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
14
Elkövetett szabálytalanság
12

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,10

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
896 perc
Átlagértékelés
7,04
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,902026. 10. 22.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
Jupiler Pro League2026St. Truiden · Védő
46,5index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc427 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,82 Passzpontosság76,20 %
94% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026FYR Macedonia · Védő
45,9index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc289 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,58 Passzpontosság48,10 %
88% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026St. Truiden · Védő
63,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc180 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés8,55 Passzpontosság68,40 %
84% adatlefedettségStabil forma
Európa-liga2026St. Truiden · Védő
5,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
19% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

17 helyi sor
Hazai1–2
St. Truiden–OH Leuven

Kezdő · csapatkapitányD · 96 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz73Passzpontosság67 %Párharc / megnyert11 / 4Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Club Brugge KV–St. Truiden

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
FC Midtjylland–St. Truiden

Kezdő · csapatkapitányD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés8,90Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz41Passzpontosság31 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól–Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz87Passzpontosság86 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–3
KV Mechelen–St. Truiden

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–0
Switzerland–FYR Macedonia

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,37Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz49Passzpontosság45 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
FYR Macedonia–Scotland

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,82Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz63Passzpontosság56 %Párharc / megnyert16 / 11Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Slovenia–FYR Macedonia

KezdőD · 19 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,39Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz16Passzpontosság16 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
FYR Macedonia–Switzerland

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,72Kulcspassz0Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz55Passzpontosság51 %Párharc / megnyert10 / 9Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
St. Truiden–KVC Westerlo

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,33Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz78Passzpontosság70 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
SK Beveren–St. Truiden

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,47Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz105Passzpontosság95 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,78Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz90Passzpontosság83 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–4
Antwerp–St. Truiden

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–2
Omonia Nicosia–St. Truiden

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
St. Truiden–Omonia Nicosia

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–3
Cercle Brugge–St. Truiden

Kezdő · csapatkapitányD · 61 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz31Passzpontosság30 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap96 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap456 perc5 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap896 perc15 pályára lépés · 9 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 0,85
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55456000,007,440,203,16
Utolsó 1010745000,007,120,123,38
Utolsó 2015896000,007,040,103,52
Hazai8 meccs
636perc0gól0gólpassz7,03értékelés
Idegenbeli7 meccs
260perc0gól0gólpassz7,06értékelés
Kezdőként15 meccs
896perc0gól0gólpassz7,04értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,52026. 09. 05.
  2. –2026. 09. 12.
  3. 6,32026. 09. 20.
  4. 6,72026. 09. 26.
  5. 6,42026. 09. 29.
  6. 6,82026. 10. 03.
  7. 6,42026. 10. 06.
  8. 8,22026. 10. 15.
  9. 8,92026. 10. 22.
  10. 6,92026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-01.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 186 perc 14 nap alatt · legutóbb 9,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között9,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
96 perc1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
186 perc2 kezdés · – gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
366 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,10 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. K09.20.90′
  2. K09.26.90′
  3. K09.29.19′
  4. K10.03.90′
  5. K10.06.90′
  6. N10.11.–
  7. K10.15.90′
  8. K10.22.90′
  9. N10.25.–
  10. K11.01.96′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
456perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 907,44értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
745perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 907,12értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc276
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés8,00

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc37/1010,00
Gólpassz / 90 perc39/1010,00
Átlagértékelés38/1016,82

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.