Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Cicconi
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Cicconi

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc63063,0 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,237 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSampdoriaSerie B · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex34,1/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
7 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
6
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
231
Passzpontosság
28,40 %
Kulcspassz
11
Kulcspassz / 90
1,57
Sikeres csel
1
Cselezési siker
20 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
7
Védőakció / 90
2
Megnyert párharc
17
Párharcsiker
37,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
13

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,29

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
630 perc
Átlagértékelés
6,23
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,682026. 10. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Serie B2026Sampdoria · Védő
34,1index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc630 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,23 Passzpontosság28,40 %
98% adatlefedettségStabil forma
Olasz Kupa2026Sampdoria · Védő
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Hazai2–0
Sampdoria–Virtus Entella

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,12Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz24Passzpontosság16 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Ascoli–Sampdoria

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,68Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz26Passzpontosság20 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Sudtirol–Sampdoria

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
Sampdoria–Arezzo

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,21Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz35Passzpontosság28 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–1
Avellino–Sampdoria

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,05Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz32Passzpontosság29 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Sampdoria–Catanzaro

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,42Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz28Passzpontosság22 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Mantova–Sampdoria

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz4Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz45Passzpontosság36 %Párharc / megnyert8 / 2Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Palermo–Sampdoria

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,72Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz41Passzpontosság37 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Sampdoria–Juve Stabia

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Cesena–Sampdoria

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–0
Cremonese–Sampdoria

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap360 perc4 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap630 perc10 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott7 értékelt meccs · szórás: 0,29
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55450000,006,301,202,20
Utolsó 1010630000,006,231,572,00
Utolsó 2010630000,006,231,572,00
Hazai4 meccs
270perc0gól0gólpassz6,25értékelés
Idegenbeli6 meccs
360perc0gól0gólpassz6,21értékelés
Kezdőként10 meccs
630perc0gól0gólpassz6,23értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 17.
  2. –2026. 08. 23.
  3. –2026. 08. 29.
  4. 5,72026. 09. 07.
  5. 6,42026. 09. 13.
  6. 6,42026. 09. 19.
  7. 6,12026. 10. 09.
  8. 6,22026. 10. 18.
  9. 6,72026. 10. 27.
  10. 6,12026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot2 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
360 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,29 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
2 folyamatos pályára lépés
  1. K08.23.–
  2. K08.29.–
  3. K09.07.90′
  4. K09.13.90′
  5. K09.19.90′
  6. K10.09.90′
  7. K10.18.90′
  8. N10.24.–
  9. K10.27.90′
  10. K10.31.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
450perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,30értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
630perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,23értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc360
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,27

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc67/1140,00
Gólpassz / 90 perc66/1140,00
Átlagértékelés63/1146,23

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.