Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Lucas Soares
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Lucas Soares

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc53589,2 perc/meccs
Gól + gólpassz10,17 / 90 perc
Átlagértékelés6,866 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSanta ClaraPrimeira Liga · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex43,6/10092% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,17
Lövés
3
Kaput talál
3
Lövés pontossága
100 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
234
Passzpontosság
34,50 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,34
Sikeres csel
2
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
9
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
1,68
Megnyert párharc
14
Párharcsiker
56 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,17

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
535 perc
Átlagértékelés
6,86
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,702026. 09. 06.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primeira Liga2026Santa Clara · Védő
43,6index / 100
Meccs6 Kezdő6 Perc535 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,17 Értékelés6,86 Passzpontosság34,50 %
92% adatlefedettségVisszaeső forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli0–2
Maritimo–Santa Clara

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,44Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz33Passzpontosság26 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Santa Clara–Benfica

KezdőD · 85 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,80Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz29Passzpontosság27 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Casa Pia–Santa Clara

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,21Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz44Passzpontosság33 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Santa Clara–SC Braga

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,22Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz46Passzpontosság35 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Arouca–Santa Clara

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,79Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz24Passzpontosság20 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–0
Santa Clara–Rio Ave

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,70Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz58Passzpontosság50 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Alverca–Santa Clara

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Santa Clara–Famalicao

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Academico Viseu–Santa Clara

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap175 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap265 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap535 perc6 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó6 értékelt meccs · szórás: 0,49
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55445010,206,690,401,62
Utolsó 106535010,176,860,341,68
Utolsó 206535010,176,860,341,68
Hazai3 meccs
265perc0gól0gólpassz6,91értékelés
Idegenbeli3 meccs
270perc0gól1gólpassz6,81értékelés
Kezdőként6 meccs
535perc0gól1gólpassz6,86értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. 7,72026. 09. 06.
  2. 6,82026. 09. 13.
  3. 6,22026. 09. 20.
  4. 7,22026. 10. 10.
  5. 6,82026. 10. 26.
  6. 6,42026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot6 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 175 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
175 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
265 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
535,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,17 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
6 folyamatos pályára lépés
  1. N08.15.–
  2. N08.23.–
  3. N08.29.–
  4. K09.06.90′
  5. K09.13.90′
  6. K09.20.90′
  7. K10.10.90′
  8. K10.26.85′
  9. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
445perc0gól1gólpassz0,20G+GP / 906,69értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
535perc0gól1gólpassz0,17G+GP / 906,86értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc445
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,69

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc37/990,00
Gólpassz / 90 perc9/990,17
Átlagértékelés17/996,86

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.