Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
D. Štefulj
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

D. Štefulj

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés14Lefedett pályára lépés
Játékperc89864,1 perc/meccs
Gól + gólpassz40,40 / 90 perc
Átlagértékelés7,1910 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonGyőri ETO FCNB I · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex61,4/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
14 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
9 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
3
Gól / 90
0,10
Gólpassz / 90
0,30
Lövés
11
Kaput talál
3
Lövés pontossága
27,30 %
Gólkonverzió
9,10 %

Passz és kreativitás

Passz
384
Passzpontosság
32,30 %
Kulcspassz
30
Kulcspassz / 90
3,01
Sikeres csel
6
Cselezési siker
35,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
16
Labdaszerzés
13
Védőakció / 90
2,91
Megnyert párharc
46
Párharcsiker
50,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
15
Elkövetett szabálytalanság
8

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,10

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
898 perc
Átlagértékelés
7,19
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,302026. 08. 23.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen20 gól · 2 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
NB I2026Győri ETO FC · Védő
61,4index / 100
Meccs12 Kezdő12 Perc718 Gól1 Gólpassz3 G+GP / 900,50 Értékelés7,21 Passzpontosság33,40 %
100% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026Győri ETO FC · Védő
39,5index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,90 Passzpontosság27 %
72% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Győri ETO FC · Védő
49,5index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés7,30 Passzpontosság28 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

14 helyi sor
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Győri ETO FC–Vasas

KezdőD · 88 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,27Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz44Passzpontosság40 %Párharc / megnyert7 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Győri ETO FC–Újpest

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés8Kulcspassz5Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz37Passzpontosság33 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Paks–Győri ETO FC

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,89Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz55Passzpontosság44 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres3 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
MTK Budapest–Győri ETO FC

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
Gól1Gólpassz0Értékelés7,38Kulcspassz5Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz40Passzpontosság24 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,91Kulcspassz3Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz37Passzpontosság32 %Párharc / megnyert15 / 9Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz30Passzpontosság21 %Párharc / megnyert13 / 6Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Gól–Gólpassz2Értékelés8,30Kulcspassz3Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz25Passzpontosság22 %Párharc / megnyert12 / 3Csel / sikeres2 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz1Értékelés7,20Kulcspassz2Szerelés4Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz43Passzpontosság39 %Párharc / megnyert11 / 7Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Győri ETO FC–Riga

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz3Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz36Passzpontosság27 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz4Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz37Passzpontosság28 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap268 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap808 perc12 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,67
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55268000,007,053,021,01
Utolsó 1010628120,437,213,012,15
Utolsó 2014898130,407,193,012,91
Hazai9 meccs
718perc1gól2gólpassz7,24értékelés
Idegenbeli5 meccs
180perc–gól1gólpassz6,95értékelés
Kezdőként14 meccs
898perc1gól3gólpassz7,19értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 8,32026. 08. 23.
  2. 6,72026. 08. 30.
  3. 6,92026. 09. 03.
  4. 7,42026. 09. 06.
  5. –2026. 09. 20.
  6. 6,92026. 10. 11.
  7. –2026. 10. 17.
  8. 8,02026. 10. 24.
  9. 6,32026. 10. 31.
  10. –2026. 11. 08.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 88 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,7 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,7 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
88 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
268 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
224,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,10 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.23.90′
  2. K08.30.90′
  3. K09.03.90′
  4. K09.06.90′
  5. K09.20.–
  6. K10.11.90′
  7. K10.17.–
  8. K10.24.90′
  9. K10.31.88′
  10. K11.08.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
268perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 907,05értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
628perc1gól2gólpassz0,43G+GP / 907,21értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc268
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés7,05

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc14/800,13
Gólpassz / 90 perc4/800,38
Átlagértékelés2/807,21

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.