Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Mateu Morey
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Mateu Morey

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc13619,4 perc/meccs
Gól + gólpassz10,66 / 90 perc
Átlagértékelés7,313 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonGironaSegunda División · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex62,5/10094% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,66
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
69
Passzpontosság
29,80 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
2,65
Sikeres csel
3
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
8
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
7,28
Megnyert párharc
14
Párharcsiker
66,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
136 perc
Átlagértékelés
7,31
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,932026. 10. 24.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Segunda División2026Girona · Védő
62,5index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc136 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,66 Értékelés7,31 Passzpontosság29,80 %
94% adatlefedettségStabil forma
Segunda División2026Mallorca · Védő
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli1–0
Real Sociedad II–Girona

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai5–1
Girona–Celta de Vigo II

KezdőD · 59 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,93Kulcspassz3Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz44Passzpontosság39 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Girona–FC Andorra

KezdőD · 71 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,99Kulcspassz1Szerelés6Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz18Passzpontosság17 %Párharc / megnyert14 / 9Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Tenerife–Girona

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Girona–Mallorca

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Girona–Albacete

KezdőD · 6 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,02Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz7Passzpontosság5 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Girona–Castellón

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–2
Sporting Gijon–Girona

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Granada CF–Mallorca

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
Mallorca–Valladolid

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap59 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap130 perc5 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap136 perc7 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó6 értékelt meccs · szórás: 3,67
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55130010,693,732,777,62
Utolsó 107136010,663,662,657,28
Utolsó 207136010,663,662,657,28
Hazai4 meccs
136perc0gól1gólpassz5,48értékelés
Idegenbeli3 meccs
0perc0gól0gólpassz0,00értékelés
Kezdőként7 meccs
136perc0gól1gólpassz3,66értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 0,02026. 09. 05.
  2. 7,02026. 09. 25.
  3. 0,02026. 10. 04.
  4. 0,02026. 10. 12.
  5. 7,02026. 10. 18.
  6. 7,92026. 10. 24.
  7. –2026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot6 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésNincs elég adatA 14 napos ablakban nincs lefedett játékperc.
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
130 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
136,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
6 folyamatos pályára lépés
  1. N08.15.–
  2. N08.24.–
  3. K09.05.0′
  4. N09.12.–
  5. K09.25.6′
  6. K10.04.0′
  7. K10.12.0′
  8. K10.18.71′
  9. K10.24.59′
  10. K10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
130perc0gól1gólpassz0,69G+GP / 903,73értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
136perc0gól1gólpassz0,66G+GP / 903,66értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc130
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés3,73

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc67/1480,00
Gólpassz / 90 perc3/1480,66
Átlagértékelés126/1483,66

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.