Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Aleksandr Golovin
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Aleksandr Golovin

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés14Lefedett pályára lépés
Játékperc1 08077,1 perc/meccs
Gól + gólpassz60,50 / 90 perc
Átlagértékelés6,9114 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonMonacoLigue 1 · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex61,2/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
7 meccs
Csapatkapitány
1 meccs
Kezdési arány
85,70 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
3
Gólpassz
3
Gól / 90
0,25
Gólpassz / 90
0,25
Lövés
15
Kaput talál
8
Lövés pontossága
53,30 %
Gólkonverzió
20 %

Passz és kreativitás

Passz
492
Passzpontosság
33,40 %
Kulcspassz
25
Kulcspassz / 90
2,08
Sikeres csel
10
Cselezési siker
76,90 %

Védekezés és párharc

Szerelés
16
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
1,83
Megnyert párharc
38
Párharcsiker
45,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
11
Elkövetett szabálytalanság
17

Fegyelem

Sárga lap
4
Piros lap
0
Lap / 90
0,33

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
1 080 perc
Átlagértékelés
6,91
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,602026. 09. 29.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen22 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat3egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Ligue 12026Monaco · Középpályás
61,2index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc798 Gól0 Gólpassz3 G+GP / 900,34 Értékelés6,77 Passzpontosság35 %
98% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026Monaco · Középpályás
52,2index / 100
Meccs4 Kezdő2 Perc198 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,45 Értékelés6,80 Passzpontosság29,20 %
88% adatlefedettségStabil forma
Felkészülési mérkőzések2026Russia · Támadó
86,4index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc84 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 902,14 Értékelés8,60 Passzpontosság33 %
72% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

14 helyi sor
Hazai2–0
Monaco–FC Nordsjaelland

Csereként beálltM · 32 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz42Passzpontosság38 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Paris FC–Monaco

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,57Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz64Passzpontosság57 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Monaco–Lille

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,03Kulcspassz4Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz43Passzpontosság38 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Monaco–SC Freiburg

KezdőM · 80 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz2Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz35Passzpontosság28 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Lorient–Monaco

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,63Kulcspassz4Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz49Passzpontosság39 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
CSKA Sofia–Monaco

Csereként beálltM · 31 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz12Passzpontosság10 %Párharc / megnyert3 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Monaco–Toulouse

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,71Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz35Passzpontosság28 %Párharc / megnyert10 / 7Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Russia–Iran

Kezdő · csapatkapitányF · 84 perc

Gól2Gólpassz0Értékelés8,60Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz38Passzpontosság33 %Párharc / megnyert12 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Monaco–Lens

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,81Kulcspassz3Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz40Passzpontosság31 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Strasbourg–Monaco

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,55Kulcspassz3Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz31Passzpontosság27 %Párharc / megnyert15 / 7Csel / sikeres5 / 4Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz1Értékelés6,10Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz21Passzpontosság14 %Párharc / megnyert6 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Monaco–Marseille

KezdőM · 81 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés7,30Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz19Passzpontosság17 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Monaco–Gornik Zabrze

KezdőM · 55 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz32Passzpontosság26 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Le Havre–Monaco

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz2Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz31Passzpontosság25 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap122 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap503 perc7 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap1 080 perc14 pályára lépés · 12 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó10 értékelt meccs · szórás: 0,60
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55382000,006,772,592,36
Utolsó 1010767210,356,882,352,11
Utolsó 20141 080330,506,912,081,83
Hazai8 meccs
602perc3gól2gólpassz7,17értékelés
Idegenbeli6 meccs
478perc0gól1gólpassz6,56értékelés
Kezdőként12 meccs
1 017perc3gól3gólpassz6,96értékelés
Csereként2 meccs
63perc0gól0gólpassz6,60értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,62026. 09. 12.
  2. 6,82026. 09. 18.
  3. 8,62026. 09. 29.
  4. 6,72026. 10. 10.
  5. 6,32026. 10. 15.
  6. 6,62026. 10. 18.
  7. 6,72026. 10. 22.
  8. 7,02026. 10. 25.
  9. 6,62026. 11. 01.
  10. 6,92026. 11. 05.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 212 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
122 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
212 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
503 perc5 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
180,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,33 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.12.90′
  2. K09.18.90′
  3. K09.29.84′
  4. K10.10.90′
  5. C10.15.31′
  6. K10.18.90′
  7. K10.22.80′
  8. K10.25.90′
  9. K11.01.90′
  10. C11.05.32′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
382perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,77értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
767perc2gól1gólpassz0,35G+GP / 906,88értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc382
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,77

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc20/1870,45
Gólpassz / 90 perc40/1870,00
Átlagértékelés122/1876,80

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.