Monaco eredmények, meccsek és forma
Monaco aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 12 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Monaco meccsközpont
A csapatprogram frissítésre vár18 órája
Utolsó forma
VDGYVGY

Le Mans
Ligue 1 · Regular Season - 10
2026. 11. 07. 17:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs0,795 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
5GY3D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,10
BTTS70%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs0,947 lefedett
Minden pálya
20 meccsUtolsó 20 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
9GY5D6V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs1,55
BTTS70%20 lefedett
Over 2,565%20 lefedett
Kapott gól nélkül15%20 lefedett
xG / meccs0,879 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
73formaindex / 1002,20 pont/meccs
3GY2D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs0,954 lefedett
Hazai pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
70formaindex / 1002,10 pont/meccs
6GY3D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,90
BTTS60%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül30%10 lefedett
xG / meccs0,954 lefedett
Hazai pálya
20 meccsUtolsó 20 mérkőzés
62formaindex / 1001,85 pont/meccs
11GY4D5V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,15
BTTS55%20 lefedett
Over 2,560%20 lefedett
Kapott gól nélkül40%20 lefedett
xG / meccs0,954 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs0,933 lefedett
Idegenben
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
5GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,70
BTTS70%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs0,805 lefedett
Idegenben
20 meccsUtolsó 20 mérkőzés
48formaindex / 1001,45 pont/meccs
8GY5D7V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs1,80
BTTS70%20 lefedett
Over 2,565%20 lefedett
Kapott gól nélkül15%20 lefedett
xG / meccs0,805 lefedett
Legutóbbi eredmények
Ligue 1Paris FC – Monaco3–1VLigue 1Monaco – Lille1–1DKonferencia-ligaMonaco – SC Freiburg3–0GYLigue 1Lorient – Monaco1–0VKonferencia-ligaCSKA Sofia – Monaco1–2GYLigue 1Monaco – Toulouse2–2DLigue 1Monaco – Lens2–1GYLigue 1Strasbourg – Monaco1–1DLigue 1Paris Saint Germain – Monaco1–2GYLigue 1Monaco – Marseille2–0GYKonferencia-ligaMonaco – Gornik Zabrze4–1GYLigue 1Le Havre – Monaco0–1GY
Következő mérkőzések
Ligue 1Le Mans – Monaco–ProgramLigue 1Monaco – Auxerre–ProgramLigue 1Lyon – Monaco–ProgramLigue 1Monaco – Angers–ProgramLigue 1Rennes – Monaco–ProgramLigue 1Monaco – Nice–ProgramLigue 1Monaco – Stade Brestois 29–ProgramLigue 1Estac Troyes – Monaco–ProgramLigue 1Monaco – Paris Saint Germain–ProgramLigue 1Auxerre – Monaco–ProgramLigue 1Toulouse – Monaco–ProgramLigue 1Monaco – Le Mans–Program
9 meccs4–3–2 GY–D–V12–10 gólok1,67 pont/meccs
4 meccs4–0–0 GY–D–V12–4 gólok3,00 pont/meccs
1 meccs0–0–1 GY–D–V0–2 gólok0,00 pont/meccs
34 meccs16–6–12 GY–D–V60–54 gólok1,59 pont/meccs
10 meccs2–5–3 GY–D–V12–19 gólok1,10 pont/meccs
34 meccs18–7–9 GY–D–V63–41 gólok1,79 pont/meccs
10 meccs4–2–4 GY–D–V16–17 gólok1,40 pont/meccs
34 meccs20–7–7 GY–D–V68–42 gólok1,97 pont/meccs
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
52/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: WDLDL · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.