Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Ofri Arad
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Ofri Arad

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés4Lefedett pályára lépés
Játékperc14636,5 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,813 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFCSBLiga I · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex39,2/10088% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 4 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
4 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
4 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
97
Passzpontosság
30,10 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
1,23
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
3,08
Megnyert párharc
7
Párharcsiker
58,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,62

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
146 perc
Átlagértékelés
6,81
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,032026. 10. 19.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Liga I2026FCSB · Védő
39,2index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc146 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,81 Passzpontosság30,10 %
88% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Idegenbeli1–0
Universitatea Cluj–FCSB

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
FC Voluntari–FCSB

KezdőD · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,03Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz41Passzpontosság37 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
FCSB–Oţelul

KezdőM · 56 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,69Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz35Passzpontosság31 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–0
Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz21Passzpontosság15 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Dinamo Bucuresti–FCSB

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–3
FCSB–Uta Arad

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
CFR 1907 Cluj–FCSB

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
FCSB–FC Botosani

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc0 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap101 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap146 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott3 értékelt meccs · szórás: 0,16
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 54146000,006,811,233,08
Utolsó 104146000,006,811,233,08
Utolsó 204146000,006,811,233,08
Hazai2 meccs
56perc0gól0gólpassz6,69értékelés
Idegenbeli2 meccs
90perc0gól0gólpassz6,87értékelés
Kezdőként4 meccs
146perc0gól0gólpassz6,81értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 4 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 30.
  2. 6,72026. 09. 19.
  3. 6,72026. 10. 10.
  4. 7,02026. 10. 19.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-19.
14 napos meccsterhelésNincs elég adatA 14 napos ablakban nincs lefedett játékperc.
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között9,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
101 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,62 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
0 folyamatos pályára lépés
  1. N08.17.–
  2. N08.23.–
  3. K08.30.–
  4. N09.05.–
  5. K09.19.45′
  6. K10.10.56′
  7. K10.19.45′
  8. N11.02.–
Utolsó 5 pályára lépés4 meccses minta
146perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,81értékelés
Utolsó 10 pályára lépés4 meccses minta
146perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,81értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc146
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,81

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.