Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Jeisson Vargas
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Jeisson Vargas

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc31239,0 perc/meccs
Gól + gólpassz20,58 / 90 perc
Átlagértékelés7,064 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonD. La SerenaPrimera División · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex53,6/10096% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
2 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
0
Gól / 90
0,58
Gólpassz / 90
0
Lövés
10
Kaput talál
6
Lövés pontossága
60 %
Gólkonverzió
20 %

Passz és kreativitás

Passz
132
Passzpontosság
31,70 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
1,15
Sikeres csel
5
Cselezési siker
27,80 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
1,15
Megnyert párharc
12
Párharcsiker
33,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,29

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
312 perc
Átlagértékelés
7,06
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,902026. 09. 01.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primera División2026D. La Serena · Középpályás
53,6index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc312 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 900,58 Értékelés7,06 Passzpontosság31,70 %
96% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Idegenbeli0–0
Huachipato–D. La Serena

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
D. La Serena–Concepción

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,69Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 3Passz55Passzpontosság49 %Párharc / megnyert12 / 5Csel / sikeres7 / 3Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés5,94Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz15Passzpontosság10 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
D. La Serena–Universidad de Chile

Kezdő · csapatkapitányF · 72 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz32Passzpontosság22 %Párharc / megnyert12 / 4Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
D. La Serena–Nublense

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Union La Calera–D. La Serena

Kezdő · csapatkapitányM · 84 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,90Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz30Passzpontosság21 %Párharc / megnyert6 / 1Csel / sikeres3 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–3
D. La Serena–Cobresal

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap156 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap312 perc8 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó4 értékelt meccs · szórás: 0,79
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55228100,396,781,181,58
Utolsó 108312200,587,061,151,15
Utolsó 208312200,587,061,151,15
Hazai4 meccs
162perc1gól0gólpassz7,20értékelés
Idegenbeli4 meccs
150perc1gól0gólpassz6,92értékelés
Kezdőként8 meccs
312perc2gól0gólpassz7,06értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 15.
  2. –2026. 08. 23.
  3. 7,92026. 09. 01.
  4. –2026. 09. 06.
  5. 6,72026. 09. 13.
  6. 5,92026. 10. 11.
  7. 7,72026. 10. 24.
  8. –2026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 8,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között8,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
156 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
156,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,29 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K08.15.–
  2. K08.23.–
  3. K09.01.84′
  4. K09.06.–
  5. K09.13.72′
  6. K10.11.66′
  7. K10.24.90′
  8. K11.01.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
228perc1gól0gólpassz0,39G+GP / 906,78értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
312perc2gól0gólpassz0,58G+GP / 907,06értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc228
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,78

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc1/931,03
Gólpassz / 90 perc34/930,00
Átlagértékelés3/937,80

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.