Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Sabitzer
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Sabitzer

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc28431,6 perc/meccs
Gól + gólpassz10,32 / 90 perc
Átlagértékelés6,547 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBorussia DortmundBundesliga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex25,3/10088% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
5 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,32
Gólpassz / 90
0
Lövés
6
Kaput talál
3
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
16,70 %

Passz és kreativitás

Passz
105
Passzpontosság
18 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
1,58
Sikeres csel
1
Cselezési siker
20 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
7
Védőakció / 90
3,49
Megnyert párharc
7
Párharcsiker
35 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
284 perc
Átlagértékelés
6,54
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,202026. 10. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
Bundesliga2026Borussia Dortmund · Középpályás
25,3index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc171 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,28 Passzpontosság17,50 %
88% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Borussia Dortmund · Középpályás
48,3index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc94 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,75 Passzpontosság21,60 %
86% adatlefedettségStabil forma
Német Kupa2026Borussia Dortmund · Középpályás
52,8index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc19 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 904,74 Értékelés7,20 Passzpontosság9 %
84% adatlefedettségStabil forma
Super Cup2026Borussia Dortmund · Középpályás
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

14 helyi sor
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,03Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz5Passzpontosság2 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Gól1Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz11Passzpontosság9 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,43Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz16Passzpontosság6 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,33Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz7Passzpontosság4 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Union Berlin–Borussia Dortmund

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,22Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz34Passzpontosság27 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,42Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz4Passzpontosság2 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Borussia Dortmund–SC Paderborn 07

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés7,17Kulcspassz4Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz28Passzpontosság26 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
1899 Hoffenheim–Borussia Dortmund

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–5
HEBC–Borussia Dortmund

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
Borussia Dortmund–Hamburger SV

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
Borussia Dortmund–Bayern München

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap42 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap201 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap284 perc9 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 2,20
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55129100,705,200,003,49
Utolsó 109284100,325,731,583,49
Utolsó 209284100,325,731,583,49
Hazai4 meccs
234perc1gól0gólpassz6,75értékelés
Idegenbeli5 meccs
50perc0gól0gólpassz4,70értékelés
Kezdőként9 meccs
284perc1gól0gólpassz5,73értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 01.
  2. 7,22026. 09. 08.
  3. 6,42026. 09. 19.
  4. 6,22026. 10. 09.
  5. 0,02026. 10. 14.
  6. 6,32026. 10. 20.
  7. 6,42026. 10. 24.
  8. 7,22026. 10. 27.
  9. 6,02026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot4 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 110 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
23 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
110 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
201 perc6 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
284,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
4 folyamatos pályára lépés
  1. K09.08.75′
  2. N09.12.–
  3. K09.19.8′
  4. K10.09.72′
  5. K10.14.0′
  6. N10.17.–
  7. K10.20.19′
  8. K10.24.68′
  9. K10.27.19′
  10. K10.31.23′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
129perc1gól0gólpassz0,70G+GP / 905,20értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
284perc1gól0gólpassz0,32G+GP / 905,73értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc129
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,50

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc57/1220,00
Gólpassz / 90 perc49/1220,00
Átlagértékelés98/1226,28

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.