Bundesliga 2026/27: eredmények, tabella és program
Bundesliga 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 9.
- Mérkőzés
- 306
- Tabellás csapat
- 18
- Élő / következő
- 0 / 234
- Helyi adat
- 2026. 11. 06. 05:03
Adatlefedettség és korábbi szezonok
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
Szezon áttekintése
Szezonadatok naprakészek2 perce
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Bundesliga
| # | Csapat | M | GY | D | V | Gól | GK | P | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 5 | 3 | 0 | 27:8 | +19 | 18 | DGYGYDGY | |
| 2 | 8 | 5 | 3 | 0 | 14:6 | +8 | 18 | DGYDDGY | |
| 3 | 8 | 5 | 1 | 2 | 18:10 | +8 | 16 | GYVVGYD | |
| 4 | 8 | 5 | 0 | 3 | 22:11 | +11 | 15 | GYGYVGYV | |
| 5 | 8 | 4 | 3 | 1 | 17:14 | +3 | 15 | GYGYDDGY | |
| 6 | 8 | 4 | 1 | 3 | 18:16 | +2 | 13 | VVGYGYGY | |
| 7 | 8 | 4 | 1 | 3 | 16:16 | 0 | 13 | GYVGYVD | |
| 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | 13:18 | -5 | 11 | GYVGYVD | |
| 9 | 8 | 3 | 1 | 4 | 17:17 | 0 | 10 | VVGYVGY | |
| 10 | 8 | 2 | 3 | 3 | 18:15 | +3 | 9 | VDVDV | |
| 11 | 8 | 3 | 0 | 5 | 14:15 | -1 | 9 | GYVVGYV | |
| 12 | 8 | 3 | 0 | 5 | 14:16 | -2 | 9 | VGYGYVV | |
| 13 | 8 | 2 | 3 | 3 | 9:12 | -3 | 9 | DDVGYV | |
| 14 | 8 | 2 | 3 | 3 | 6:9 | -3 | 9 | DGYDVGY | |
| 15 | 8 | 3 | 0 | 5 | 7:19 | -12 | 9 | VVGYGYGY | |
| 16 | 8 | 1 | 4 | 3 | 7:19 | -12 | 7 | DDDGYV | |
| 17 | 8 | 1 | 3 | 4 | 4:9 | -5 | 6 | VDVVD | |
| 18 | 8 | 1 | 1 | 6 | 11:22 | -11 | 4 | DGYVVV |
A hazai és idegenbeli pontszám a részeredményekből számított 3×győzelem + döntetlen. A gondolatjel hiányzó forrásadatot jelent.
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
MeccsRadar teljesítményrangsor
A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
A szezon kiemelt játékosprofiljai
Minimum 90 lefedett játékperc; a lista nem hivatalos bajnoki díj vagy előrejelzés.
Bundesliga 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 2,25 | 3,38 | 1,00 | 75,0% | 87,5% | |
| 2 | 8 | 2,25 | 1,75 | 0,75 | 37,5% | 50,0% | |
| 3 | 8 | 2,00 | 2,25 | 1,25 | 75,0% | 87,5% | |
| 4 | 8 | 1,88 | 2,75 | 1,38 | 25,0% | 75,0% | |
| 5 | 8 | 1,88 | 2,13 | 1,75 | 87,5% | 75,0% | |
| 6 | 8 | 1,63 | 2,25 | 2,00 | 62,5% | 87,5% | |
| 7 | 8 | 1,63 | 2,00 | 2,00 | 62,5% | 75,0% | |
| 8 | 8 | 1,38 | 1,63 | 2,25 | 62,5% | 75,0% | |
| 9 | 8 | 1,25 | 2,13 | 2,13 | 62,5% | 75,0% | |
| 10 | 8 | 1,13 | 2,25 | 1,88 | 87,5% | 87,5% | |
| 11 | 8 | 1,13 | 1,75 | 1,88 | 62,5% | 62,5% | |
| 12 | 8 | 1,13 | 1,75 | 2,00 | 75,0% | 87,5% | |
| 13 | 8 | 1,13 | 1,13 | 1,50 | 75,0% | 50,0% | |
| 14 | 8 | 1,13 | 0,75 | 1,13 | 25,0% | 37,5% | |
| 15 | 8 | 1,13 | 0,88 | 2,38 | 37,5% | 62,5% | |
| 16 | 8 | 0,88 | 0,88 | 2,38 | 50,0% | 50,0% | |
| 17 | 8 | 0,75 | 0,50 | 1,13 | 25,0% | 37,5% | |
| 18 | 8 | 0,50 | 1,38 | 2,75 | 62,5% | 87,5% |
Mi történik a tabellán?
A kiválasztott meccs pontjait adjuk hozzá az aktuális tabellához. Az ismeretlen gólkülönbség és a párhuzamos mérkőzések miatt ez tájékoztató pillanatkép.