Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Marius Ștefănescu
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Marius Ștefănescu

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc33036,7 perc/meccs
Gól + gólpassz10,27 / 90 perc
Átlagértékelés6,836 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonUniversitatea ClujLiga I · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex46,7/10094% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,27
Gólpassz / 90
0
Lövés
8
Kaput talál
5
Lövés pontossága
62,50 %
Gólkonverzió
12,50 %

Passz és kreativitás

Passz
90
Passzpontosság
15,20 %
Kulcspassz
8
Kulcspassz / 90
2,18
Sikeres csel
1
Cselezési siker
14,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
6
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
2,18
Megnyert párharc
19
Párharcsiker
43,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
7

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,27

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
330 perc
Átlagértékelés
6,83
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,942026. 09. 20.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Liga I2026Universitatea Cluj · Támadó
46,7index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc330 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,27 Értékelés6,83 Passzpontosság15,20 %
94% adatlefedettségStabil forma
Európa-liga2026Universitatea Cluj · Középpályás
5,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
19% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai1–0
Universitatea Cluj–FCSB

KezdőM · 56 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz15Passzpontosság9 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,98Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz23Passzpontosság22 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres3 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–4
Universitatea Cluj–Rapid

KezdőM · 77 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,71Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz24Passzpontosság20 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,72Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz11Passzpontosság10 %Párharc / megnyert11 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Gól1Gólpassz0Értékelés7,94Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz5Passzpontosság4 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,93Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz12Passzpontosság10 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Universitatea Cluj–Petrolul Ploiesti

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap56 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap268 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap330 perc7 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó6 értékelt meccs · szórás: 0,65
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55268000,006,531,681,68
Utolsó 109330100,276,832,182,18
Utolsó 209330100,276,832,182,18
Hazai4 meccs
223perc0gól0gólpassz6,46értékelés
Idegenbeli5 meccs
107perc1gól0gólpassz7,20értékelés
Kezdőként9 meccs
330perc1gól0gólpassz6,83értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 07. 09.
  2. –2026. 07. 16.
  3. 6,92026. 09. 07.
  4. 7,92026. 09. 20.
  5. 6,72026. 10. 08.
  6. 5,72026. 10. 12.
  7. 7,02026. 10. 19.
  8. –2026. 10. 23.
  9. 6,72026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 56 perc 14 nap alatt · legutóbb 10,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között10,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
56 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
56 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
268 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
330,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,27 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. K07.09.–
  2. K07.16.–
  3. N08.28.–
  4. K09.07.36′
  5. K09.20.26′
  6. K10.08.45′
  7. K10.12.77′
  8. K10.19.90′
  9. K10.23.–
  10. K11.02.56′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
268perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,53értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
330perc1gól0gólpassz0,27G+GP / 906,83értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc268
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,53

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc69/1050,00
Gólpassz / 90 perc71/1050,00
Átlagértékelés63/1056,46

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.