Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Alejandro Camacho Ramírez
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Alejandro Camacho Ramírez

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc33756,2 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,475 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAD Ceuta FCSegunda División · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex43,0/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
5
Kaput talál
2
Lövés pontossága
40 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
110
Passzpontosság
21 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
1,34
Sikeres csel
12
Cselezési siker
54,50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
9
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
4,01
Megnyert párharc
24
Párharcsiker
47,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,27

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
337 perc
Átlagértékelés
6,47
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,672026. 10. 04.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Segunda División2026AD Ceuta FC · Középpályás
43,0index / 100
Meccs6 Kezdő6 Perc337 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,47 Passzpontosság21 %
92% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Hazai0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz11Passzpontosság8 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres2 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Cadiz–AD Ceuta FC

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
AD Ceuta FC–Oviedo

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
AD Ceuta FC–Sabadell

KezdőF · 78 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,56Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz37Passzpontosság30 %Párharc / megnyert10 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Castellón–AD Ceuta FC

KezdőM · 85 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,67Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz13Passzpontosság11 %Párharc / megnyert15 / 9Csel / sikeres9 / 5Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
AD Ceuta FC–Valladolid

KezdőF · 64 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,01Kulcspassz0Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz23Passzpontosság16 %Párharc / megnyert10 / 7Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Burgos–AD Ceuta FC

KezdőF · 84 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,59Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz26Passzpontosság23 %Párharc / megnyert13 / 4Csel / sikeres10 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Mallorca–AD Ceuta FC

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap26 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap189 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap337 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott5 értékelt meccs · szórás: 0,23
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55337000,006,471,344,01
Utolsó 106337000,006,471,344,01
Utolsó 206337000,006,471,344,01
Hazai3 meccs
168perc0gól0gólpassz6,36értékelés
Idegenbeli3 meccs
169perc0gól0gólpassz6,63értékelés
Kezdőként6 meccs
337perc0gól0gólpassz6,47értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 30.
  2. 6,62026. 09. 11.
  3. 6,02026. 09. 20.
  4. 6,72026. 10. 04.
  5. 6,62026. 10. 10.
  6. 6,52026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-01.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 26 perc 14 nap alatt · legutóbb 22,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között22,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
26 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
26 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
104 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,27 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. K08.30.–
  2. K09.11.84′
  3. K09.20.64′
  4. K10.04.85′
  5. K10.10.78′
  6. N10.18.–
  7. N10.25.–
  8. K11.01.26′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
337perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,47értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
337perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,47értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc189
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,58

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc82/1630,00
Gólpassz / 90 perc89/1630,00
Átlagértékelés63/1636,59

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.