Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Caicedo
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Caicedo

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc54349,4 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,499 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonPortland TimbersMajor League Soccer · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex42,0/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
8
Kaput talál
1
Lövés pontossága
12,50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
356
Passzpontosság
44,90 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
0,83
Sikeres csel
2
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
13
Labdaszerzés
7
Védőakció / 90
3,31
Megnyert párharc
30
Párharcsiker
60 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
8

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,17

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
543 perc
Átlagértékelés
6,49
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,202026. 08. 30.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Major League Soccer2026Portland Timbers · Középpályás
42,0index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc543 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,49 Passzpontosság44,90 %
100% adatlefedettségStabil forma
Leagues Cup2026Portland Timbers · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Hazai3–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz49Passzpontosság44 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,11Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz8Passzpontosság6 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,63Kulcspassz0Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz56Passzpontosság50 %Párharc / megnyert13 / 9Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,62Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz18Passzpontosság15 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,46Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz48Passzpontosság43 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–3
Gól0Gólpassz0Értékelés5,91Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz16Passzpontosság11 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–4
Gól0Gólpassz0Értékelés6,48Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz26Passzpontosság25 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Portland Timbers–Austin

KezdőM · 98 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz69Passzpontosság58 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz66Passzpontosság58 %Párharc / megnyert6 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Portland Timbers–San Diego

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Chicago Fire–Portland Timbers

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap104 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap318 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap543 perc11 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott9 értékelt meccs · szórás: 0,34
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55291000,006,441,242,78
Utolsó 1010543000,006,490,833,31
Utolsó 2011543000,006,490,833,31
Hazai7 meccs
337perc0gól0gólpassz6,67értékelés
Idegenbeli4 meccs
206perc0gól0gólpassz6,27értékelés
Kezdőként11 meccs
543perc0gól0gólpassz6,49értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 20.
  2. 6,62026. 08. 23.
  3. 7,22026. 08. 30.
  4. 6,52026. 09. 06.
  5. 5,92026. 10. 11.
  6. 6,52026. 10. 15.
  7. 6,62026. 10. 18.
  8. 6,62026. 10. 25.
  9. 6,12026. 10. 29.
  10. 6,42026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 194 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
89 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
194 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
318 perc6 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,17 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.20.–
  2. K08.23.90′
  3. K08.30.98′
  4. K09.06.37′
  5. K10.11.27′
  6. K10.15.74′
  7. K10.18.23′
  8. K10.25.90′
  9. K10.29.15′
  10. K11.02.89′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
291perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,44értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
543perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,49értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc291
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,44

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc180/2620,00
Gólpassz / 90 perc185/2620,00
Átlagértékelés134/2626,49

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.