Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
L. Paradela
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

L. Paradela

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc30337,9 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés7,204 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonDeportivo SaprissaPrimera División · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex5,0/10021% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
17
Kaput talál
6
Lövés pontossága
35,30 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
103
Passzpontosság
22,60 %
Kulcspassz
12
Kulcspassz / 90
3,56
Sikeres csel
6
Cselezési siker
42,90 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
0,89
Megnyert párharc
15
Párharcsiker
39,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,30

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
303 perc
Átlagértékelés
7,20
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,402026. 09. 25.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Primera División2026Deportivo Saprissa · Támadó
5,0index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
21% adatlefedettségStabil forma
CONCACAF Central American Cup2026Deportivo Saprissa · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
CONCACAF Nations League2025Cuba · Támadó
45,4index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc303 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés7,20 Passzpontosság22,60 %
88% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Hazai6–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Cuba–St. Kitts and Nevis

KezdőF · 64 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 1Passz16Passzpontosság13 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–3
St. Kitts and Nevis–Cuba

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz35Passzpontosság27 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Cuba–Bonaire

KezdőF · 63 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz26Passzpontosság23 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres6 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Grenada–Cuba

KezdőF · 86 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,40Kulcspassz5Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 2Passz26Passzpontosság22 %Párharc / megnyert12 / 3Csel / sikeres5 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–2
Sporting San Jose–Deportivo Saprissa

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap303 perc7 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap303 perc8 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott4 értékelt meccs · szórás: 0,14
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55303000,007,203,560,89
Utolsó 108303000,007,203,560,89
Utolsó 208303000,007,203,560,89
Hazai5 meccs
127perc0gól0gólpassz7,10értékelés
Idegenbeli3 meccs
176perc0gól0gólpassz7,30értékelés
Kezdőként8 meccs
303perc0gól0gólpassz7,20értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 16.
  2. –2026. 09. 17.
  3. –2026. 09. 20.
  4. 7,42026. 09. 25.
  5. 7,02026. 09. 28.
  6. 7,22026. 10. 02.
  7. 7,22026. 10. 05.
  8. –2026. 10. 16.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot22 napja nem lépett pályáraLeíró részvételi állapot; ez önmagában nem sérülésjelzés.
14 napos meccsterhelésNincs elég adatA 14 napos ablakban nincs lefedett játékperc.
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között10,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
30 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,30 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. K08.16.–
  2. N09.14.–
  3. K09.17.–
  4. K09.20.–
  5. K09.25.86′
  6. K09.28.63′
  7. K10.02.90′
  8. K10.05.64′
  9. K10.16.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
303perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 907,20értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
303perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 907,20értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc303
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés7,20

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.