Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Thibault Klidjé
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Thibault Klidjé

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc11316,1 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,415 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonHibernianPremiership · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex27,6/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
71,40 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
2
Kaput talál
2
Lövés pontossága
100 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
27
Passzpontosság
5,70 %
Kulcspassz
0
Kulcspassz / 90
0
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
0
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0
Megnyert párharc
7
Párharcsiker
41,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
113 perc
Átlagértékelés
6,41
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,682026. 10. 10.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Premiership2026Hibernian · Támadó
27,6index / 100
Meccs6 Kezdő4 Perc113 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,41 Passzpontosság5,70 %
92% adatlefedettségStabil forma
League Cup2026Hibernian · Támadó
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026Hibernian · Támadó
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli0–4
Aberdeen–Hibernian

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
ST Mirren–Hibernian

KezdőF · 11 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság1 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Hibernian–Falkirk

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Dundee Utd–Hibernian

KezdőM · 54 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,68Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz13Passzpontosság10 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Hibernian–Aberdeen

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–3
Ross County–Hibernian

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
ST Johnstone–Hibernian

Csereként beálltF · 29 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,29Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz4Passzpontosság3 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Dundee–Hibernian

Csereként beálltF · 12 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz4Passzpontosság1 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Shkendija–Hibernian

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc0 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap65 perc3 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap113 perc7 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott5 értékelt meccs · szórás: 0,15
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 5594000,006,490,000,00
Utolsó 107113000,006,410,000,00
Utolsó 207113000,006,410,000,00
Hazai2 meccs
7perc0gól0gólpassz6,29értékelés
Idegenbeli5 meccs
106perc0gól0gólpassz6,45értékelés
Kezdőként5 meccs
72perc0gól0gólpassz6,49értékelés
Csereként2 meccs
41perc–gól0gólpassz6,30értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 08. 30.
  2. 6,32026. 09. 03.
  3. 6,32026. 09. 06.
  4. –2026. 09. 12.
  5. 6,72026. 10. 10.
  6. –2026. 10. 17.
  7. 6,52026. 10. 28.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-28.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 11 perc 14 nap alatt · legutóbb 11,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között11,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
11 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
65 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
0 folyamatos pályára lépés
  1. N08.13.–
  2. C08.30.12′
  3. K09.03.7′
  4. C09.06.29′
  5. K09.12.–
  6. N09.19.–
  7. K10.10.54′
  8. K10.17.–
  9. K10.28.11′
  10. N11.07.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
94perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,49értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
113perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,41értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc65
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,59

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.