Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Muhammad
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Muhammad

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc47247,2 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,627 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonNigerAfrica Cup of Nations - Qualification · 2027
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex27,1/10084% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
90 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
2
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
348
Passzpontosság
45,10 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,57
Sikeres csel
9
Cselezési siker
56,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
13
Védőakció / 90
3,81
Megnyert párharc
29
Párharcsiker
56,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
7

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
472 perc
Átlagértékelés
6,62
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,502026. 08. 31.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Africa Cup of Nations - Qualification2027Niger · Középpályás
27,1index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc168 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,31 Passzpontosság46 %
84% adatlefedettségStabil forma
Ligat Ha'al2026Maccabi Haifa · Középpályás
42,3index / 100
Meccs7 Kezdő6 Perc304 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,74 Passzpontosság44,60 %
94% adatlefedettségStabil forma
Felkészülési mérkőzések2026Niger · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,26Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz39Passzpontosság30 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–5
Gól0Gólpassz0Értékelés6,65Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz44Passzpontosság38 %Párharc / megnyert11 / 9Csel / sikeres5 / 5Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–4
Gól0Gólpassz0Értékelés6,46Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz69Passzpontosság62 %Párharc / megnyert9 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Algeria–Niger

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–0
Gabon–Niger

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,35Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz56Passzpontosság47 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres5 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Niger–Lesotho

KezdőM · 78 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,26Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz54Passzpontosság45 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,85Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz37Passzpontosság35 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–1
Maccabi Tel Aviv–Maccabi Haifa

Csereként beálltM · 45 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,50Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz49Passzpontosság45 %Párharc / megnyert5 / 5Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap70 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap232 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap472 perc10 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,41
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55232000,006,460,784,27
Utolsó 1010472000,006,620,573,81
Utolsó 2010472000,006,620,573,81
Hazai4 meccs
177perc0gól0gólpassz6,59értékelés
Idegenbeli6 meccs
295perc0gól0gólpassz6,64értékelés
Kezdőként9 meccs
427perc0gól0gólpassz6,47értékelés
Csereként1 meccs
45perc–gól0gólpassz7,50értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,52026. 08. 31.
  2. –2026. 09. 05.
  3. 6,92026. 09. 19.
  4. 6,32026. 09. 25.
  5. 6,42026. 09. 29.
  6. –2026. 10. 06.
  7. 6,52026. 10. 12.
  8. –2026. 10. 17.
  9. 6,72026. 10. 26.
  10. 6,32026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 142 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
70 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
142 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
232 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. C08.31.45′
  2. K09.05.–
  3. K09.19.27′
  4. K09.25.78′
  5. K09.29.90′
  6. K10.06.–
  7. K10.12.90′
  8. K10.17.–
  9. K10.26.72′
  10. K11.02.70′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
232perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,46értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
472perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,62értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc232
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,46

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc45/800,00
Gólpassz / 90 perc42/800,00
Átlagértékelés25/806,74

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.