Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Zhang Xizhe
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Zhang Xizhe

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc38334,8 perc/meccs
Gól + gólpassz20,47 / 90 perc
Átlagértékelés6,779 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBeijing GuoanSuper League · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex51,3/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
6 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
45,50 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,24
Gólpassz / 90
0,24
Lövés
2
Kaput talál
2
Lövés pontossága
100 %
Gólkonverzió
50 %

Passz és kreativitás

Passz
179
Passzpontosság
20,40 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
1,17
Sikeres csel
3
Cselezési siker
60 %

Védekezés és párharc

Szerelés
10
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
3,05
Megnyert párharc
22
Párharcsiker
61,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
383 perc
Átlagértékelés
6,77
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,602026. 08. 18.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Super League2026Beijing Guoan · Középpályás
51,3index / 100
Meccs7 Kezdő1 Perc194 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,46 Értékelés6,90 Passzpontosság18,90 %
94% adatlefedettségStabil forma
AFC Champions League Elite2026Beijing Guoan · Középpályás
47,4index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc189 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,48 Értékelés6,50 Passzpontosság22,60 %
86% adatlefedettségStabil forma
Angol FA-kupa2026Beijing Guoan · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Idegenbeli7–4
Port FC–Beijing Guoan

KezdőM · 63 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,29Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz30Passzpontosság22 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,24Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz33Passzpontosság28 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–4
Henan Jianye–Beijing Guoan

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Beijing Guoan–Qingdao Youth Island

Csereként beálltM · 69 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz36Passzpontosság31 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,97Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz13Passzpontosság10 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Qingdao Jonoon–Beijing Guoan

Csereként beálltM · 25 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz22Passzpontosság17 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
Beijing Guoan–Rizhao Yuqi

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Dalian Zhixing–Beijing Guoan

Csereként beálltM · 33 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz11Passzpontosság5 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–3
Beijing Guoan–Yunnan Yukun

Csereként beálltM · 28 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz16Passzpontosság14 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Shanghai Shenhua–Beijing Guoan

Csereként beálltM · 28 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,60Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz15Passzpontosság11 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–4
Tianjin Teda–Beijing Guoan

Csereként beálltM · 11 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz3Passzpontosság3 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap129 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap283 perc5 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap383 perc11 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,43
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55283010,326,661,272,23
Utolsó 1010372110,486,801,212,90
Utolsó 2011383110,476,771,173,05
Hazai4 meccs
163perc0gól0gólpassz6,58értékelés
Idegenbeli7 meccs
220perc1gól1gólpassz6,86értékelés
Kezdőként5 meccs
189perc0gól1gólpassz6,50értékelés
Csereként6 meccs
194perc1gól0gólpassz6,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,62026. 08. 18.
  2. 6,92026. 08. 22.
  3. 6,62026. 08. 28.
  4. –2026. 09. 01.
  5. –2026. 09. 05.
  6. 7,22026. 10. 09.
  7. 7,02026. 10. 13.
  8. 6,62026. 10. 18.
  9. 6,22026. 10. 27.
  10. 6,32026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot2 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 129 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
63 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
129 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
283 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
191,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
2 folyamatos pályára lépés
  1. C08.22.28′
  2. C08.28.33′
  3. K09.01.–
  4. K09.05.–
  5. C10.09.25′
  6. K10.13.60′
  7. C10.18.69′
  8. N10.24.–
  9. K10.27.66′
  10. K11.03.63′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
283perc0gól1gólpassz0,32G+GP / 906,66értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
372perc1gól1gólpassz0,48G+GP / 906,80értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc258
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,53

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc37/950,00
Gólpassz / 90 perc10/950,48
Átlagértékelés53/956,50

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.