Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonVfB StuttgartBajnokok Ligája · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex42,3/10088% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók
Mit csinál a pályán?
A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.
◷
Játékidő és szerep
Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
91,70 %
Nem lépett pályára
1 nevezés
◎
Támadójáték
Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,18
Gólpassz / 90
0,18
Lövés
12
Kaput talál
3
Lövés pontossága
25 %
Gólkonverzió
8,30 %
↗
Passz és kreativitás
Passz
140
Passzpontosság
13,60 %
Kulcspassz
8
Kulcspassz / 90
1,41
Sikeres csel
10
Cselezési siker
47,60 %
◇
Védekezés és párharc
Szerelés
2
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
1,24
Megnyert párharc
25
Párharcsiker
42,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
8
Elkövetett szabálytalanság
3
!
Fegyelem
Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,18
▣
Kapusteljesítmény
Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
510 perc
Átlagértékelés
6,68
Személyes csúcsok
Kiemelkedő lefedett teljesítmények
Legjobb értékelés7,792026. 10. 20.Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpasszLeghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccsLeghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.
7 nap165 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés30 nap368 perc8 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés90 nap510 perc12 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelésFormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,68
Időablak
Meccs
Perc
Gól
Gólpassz
G+GP / 90
Értékelés
Kulcspassz / 90
Védőakció / 90
Utolsó 5
5
272
1
1
0,66
6,75
1,65
0,99
Utolsó 10
10
456
1
1
0,39
6,73
1,38
0,99
Utolsó 20
12
510
1
1
0,35
6,68
1,41
1,24
Hazai5 meccs
215perc1gól1gólpassz6,82értékelés
Idegenbeli7 meccs
295perc0gól0gólpassz6,54értékelés
Kezdőként11 meccs
476perc1gól1gólpassz6,69értékelés
Csereként1 meccs
34perc–gól–gólpassz6,60értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
6,52026. 09. 09.
6,72026. 09. 19.
6,52026. 10. 10.
7,12026. 10. 14.
–2026. 10. 17.
7,82026. 10. 20.
6,72026. 10. 23.
7,22026. 10. 28.
–2026. 10. 31.
5,32026. 11. 03.
A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.
V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360
Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség
0 új API-kérés
A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.
Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés4 pályára lépés · 200 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,1 nap pihenőSzolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.Utolsó két pályára lépés között3,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.
V9 · Játékosforma
Legutóbbi teljesítmény
5 meccses minta
Játékperc272Gól1Gólpassz1Átlagértékelés6,75
A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.