Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Felix
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Felix

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc17121,4 perc/meccs
Gól + gólpassz10,53 / 90 perc
Átlagértékelés6,453 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonYorkLeague Two · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex49,2/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
87,50 %
Nem lépett pályára
4 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,53
Lövés
3
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
63
Passzpontosság
23,30 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
2,11
Sikeres csel
2
Cselezési siker
66,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
2,11
Megnyert párharc
7
Párharcsiker
58,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
171 perc
Átlagértékelés
6,45
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,552026. 10. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
League Two2026York · Középpályás
49,2index / 100
Meccs6 Kezdő5 Perc98 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,92 Értékelés6,52 Passzpontosság7 %
92% adatlefedettségStabil forma
EFL Trophy2026York · Középpályás
35,2index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc73 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,32 Passzpontosság32 %
82% adatlefedettségStabil forma
Angol FA-kupa2026York · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Hazai4–0
York–Northampton

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli5–2
Grimsby–York

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–1
Barnet–York

KezdőM · 71 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,55Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz15Passzpontosság8 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
York–Port Vale

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
York–Accrington ST

Csereként beálltD · 27 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,48Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz7Passzpontosság5 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Newport County–York

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
York–Northampton

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
York–Gillingham

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
York–Rotherham

KezdőM · 73 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,32Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz41Passzpontosság32 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Chesterfield–York

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–0
York–Swindon Town

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Crewe–York

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap98 perc5 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap171 perc8 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott3 értékelt meccs · szórás: 0,10
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 5598010,926,522,760,92
Utolsó 108171010,536,452,112,11
Utolsó 208171010,536,452,112,11
Hazai5 meccs
100perc0gól0gólpassz6,40értékelés
Idegenbeli3 meccs
71perc0gól1gólpassz6,55értékelés
Kezdőként7 meccs
144perc0gól1gólpassz6,44értékelés
Csereként1 meccs
27perc0gól0gólpassz6,48értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 05.
  2. 6,32026. 09. 22.
  3. –2026. 09. 26.
  4. –2026. 10. 10.
  5. –2026. 10. 17.
  6. 6,52026. 10. 20.
  7. 6,62026. 10. 27.
  8. –2026. 11. 07.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-07.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 71 perc 14 nap alatt · legutóbb 10,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között10,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
71 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
98 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
171,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. N09.19.–
  2. K09.22.73′
  3. K09.26.–
  4. K10.10.–
  5. K10.17.–
  6. C10.20.27′
  7. N10.24.–
  8. K10.27.71′
  9. N10.31.–
  10. K11.07.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
98perc0gól1gólpassz0,92G+GP / 906,52értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
171perc0gól1gólpassz0,53G+GP / 906,45értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc98
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,52

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.