Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
D. Jurásek
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

D. Jurásek

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc25141,8 perc/meccs
Gól + gólpassz20,72 / 90 perc
Átlagértékelés6,626 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSlavia PrahaCzech Liga · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex41,5/10088% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
83,30 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,36
Gólpassz / 90
0,36
Lövés
5
Kaput talál
2
Lövés pontossága
40 %
Gólkonverzió
20 %

Passz és kreativitás

Passz
119
Passzpontosság
27,10 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
1,79
Sikeres csel
2
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
1,79
Megnyert párharc
5
Párharcsiker
38,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
251 perc
Átlagértékelés
6,62
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,602026. 09. 05.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Czech Liga2026Slavia Praha · Védő
41,5index / 100
Meccs4 Kezdő3 Perc218 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,41 Értékelés6,81 Passzpontosság29,40 %
88% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Slavia Praha · Védő
35,6index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc33 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 902,73 Értékelés6,25 Passzpontosság2,20 %
84% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Hazai1–2
Slavia Praha–Arsenal

KezdőD · 19 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,83Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz6Passzpontosság3 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–5
FK Jablonec–Slavia Praha

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz18Passzpontosság15 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Slavia Praha–Plzen

KezdőM · 88 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz55Passzpontosság45 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Teplice–Slavia Praha

KezdőM · 78 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,24Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz26Passzpontosság15 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Slavia Praha–Lens

KezdőD · 14 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,66Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz4Passzpontosság1 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–0
Slavia Praha–Zbrojovka Brno

Csereként beálltD · 27 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,60Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz10Passzpontosság7 %Párharc / megnyert1 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap19 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap44 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap251 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó6 értékelt meccs · szórás: 0,60
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55224010,406,432,011,61
Utolsó 106251110,726,621,791,79
Utolsó 206251110,726,621,791,79
Hazai5 meccs
173perc1gól1gólpassz6,70értékelés
Idegenbeli1 meccs
78perc0gól0gólpassz6,24értékelés
Kezdőként5 meccs
224perc0gól1gólpassz6,43értékelés
Csereként1 meccs
27perc1gól0gólpassz7,60értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. 7,62026. 09. 05.
  2. 5,72026. 09. 10.
  3. 6,22026. 09. 13.
  4. 6,92026. 09. 20.
  5. 6,52026. 10. 24.
  6. 6,82026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-04.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 44 perc 14 nap alatt · legutóbb 11,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között11,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
19 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
44 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
44 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
125,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. C09.05.27′
  2. K09.10.14′
  3. K09.13.78′
  4. K09.20.88′
  5. K10.24.25′
  6. N10.31.–
  7. K11.04.19′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
224perc0gól1gólpassz0,40G+GP / 906,43értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
251perc1gól1gólpassz0,72G+GP / 906,62értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc210
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,62

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.