Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Fábio Silva
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Fábio Silva

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc38429,5 perc/meccs
Gól + gólpassz51,17 / 90 perc
Átlagértékelés6,949 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBorussia DortmundBajnokok Ligája · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex64,1/10088% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
13 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
4 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
3
Gól / 90
0,47
Gólpassz / 90
0,70
Lövés
15
Kaput talál
8
Lövés pontossága
53,30 %
Gólkonverzió
13,30 %

Passz és kreativitás

Passz
113
Passzpontosság
14,90 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
1,64
Sikeres csel
5
Cselezési siker
41,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
0,70
Megnyert párharc
13
Párharcsiker
34,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,23

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
384 perc
Átlagértékelés
6,94
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 10. 31.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

5 játékos–csapat–szezon
Bajnokok Ligája2026Borussia Dortmund · Támadó
64,1index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc253 Gól1 Gólpassz2 G+GP / 901,07 Értékelés6,83 Passzpontosság16,30 %
88% adatlefedettségStabil forma
Bundesliga2026Borussia Dortmund · Támadó
67,2index / 100
Meccs5 Kezdő5 Perc125 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 901,44 Értékelés7,17 Passzpontosság12,30 %
90% adatlefedettségStabil forma
Német Kupa2026Borussia Dortmund · Támadó
19,7index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc6 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,47 Passzpontosság0 %
84% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026Portugal · Támadó
5,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc0 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság0 %
59% adatlefedettségStabil forma
Super Cup2026Borussia Dortmund · Támadó
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

17 helyi sor
Hazai2–1
Gól1Gólpassz1Értékelés8,02Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz31Passzpontosság24 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz9Passzpontosság7 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,47Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz21Passzpontosság19 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,44Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz23Passzpontosság14 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Union Berlin–Borussia Dortmund

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,03Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz15Passzpontosság8 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres2 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz1Értékelés6,81Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz3Passzpontosság0 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Portugal–Norway

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–4
Denmark–Portugal

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,48Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz6Passzpontosság3 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
Gól0Gólpassz1Értékelés6,84Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 3Passz5Passzpontosság4 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
1899 Hoffenheim–Borussia Dortmund

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–5
HEBC–Borussia Dortmund

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
Borussia Dortmund–Hamburger SV

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
Borussia Dortmund–Bayern München

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap103 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap353 perc7 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap384 perc13 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 2,86
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55266211,027,271,691,02
Utolsó 1010369220,985,571,460,73
Utolsó 2013384231,175,681,640,70
Hazai7 meccs
205perc1gól3gólpassz5,89értékelés
Idegenbeli6 meccs
179perc1gól0gólpassz5,43értékelés
Kezdőként13 meccs
384perc2gól3gólpassz5,68értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,52026. 09. 19.
  2. 0,02026. 10. 01.
  3. 0,02026. 10. 04.
  4. 6,82026. 10. 09.
  5. 6,02026. 10. 14.
  6. 6,42026. 10. 20.
  7. 7,22026. 10. 24.
  8. 6,52026. 10. 27.
  9. 8,22026. 10. 31.
  10. 8,02026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés4 pályára lépés · 177 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
103 perc2 kezdés · 3 gólhozzájárulás
14 nap4 meccs
177 perc4 kezdés · 3 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
353 perc7 kezdés · 4 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
76,8 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,23 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
5 folyamatos pályára lépés
  1. K10.01.0′
  2. K10.04.0′
  3. K10.09.27′
  4. K10.14.60′
  5. N10.17.–
  6. K10.20.89′
  7. K10.24.68′
  8. K10.27.6′
  9. K10.31.14′
  10. K11.04.89′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
266perc2gól1gólpassz1,02G+GP / 907,27értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
369perc2gól2gólpassz0,98G+GP / 905,57értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc266
Gól2
Gólpassz1
Átlagértékelés7,27

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.