Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Palacios
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Palacios

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc90669,7 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés7,2810 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonNashville SCMajor League Soccer · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex56,0/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
13 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
10 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
6
Kaput talál
1
Lövés pontossága
16,70 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
627
Passzpontosság
60 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
0,40
Sikeres csel
2
Cselezési siker
66,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
13
Labdaszerzés
11
Védőakció / 90
2,38
Megnyert párharc
48
Párharcsiker
65,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
10
Elkövetett szabálytalanság
8

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,20

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
906 perc
Átlagértékelés
7,28
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,902026. 09. 20.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Major League Soccer2026Nashville SC · Védő
56,0index / 100
Meccs13 Kezdő13 Perc906 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés7,28 Passzpontosság60 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

14 helyi sor
Hazai3–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,57Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz79Passzpontosság73 %Párharc / megnyert14 / 8Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
CF Montreal–Nashville SC

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,05Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz85Passzpontosság72 %Párharc / megnyert14 / 8Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,04Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz46Passzpontosság44 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,18Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz65Passzpontosság60 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–4
Austin–Nashville SC

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,17Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz58Passzpontosság54 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Nashville SC–Toronto FC

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,88Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz69Passzpontosság65 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Nashville SC–Chicago Fire

KezdőD · 96 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés7,90Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz75Passzpontosság68 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Inter Miami–Nashville SC

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,64Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz48Passzpontosság45 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Toronto FC–Nashville SC

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,12Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz59Passzpontosság54 %Párharc / megnyert7 / 7Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–0
Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz43Passzpontosság41 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
New York Red Bulls–Nashville SC

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Nashville SC–Inter Miami

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap450 perc6 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap906 perc13 pályára lépés · 10 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 2,33
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55360000,007,210,503,00
Utolsó 1010726000,006,490,372,60
Utolsó 2013906000,006,620,402,38
Hazai7 meccs
456perc0gól0gólpassz7,57értékelés
Idegenbeli6 meccs
450perc0gól0gólpassz5,84értékelés
Kezdőként13 meccs
906perc0gól0gólpassz6,62értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 0,02026. 09. 10.
  2. 6,62026. 09. 13.
  3. 7,92026. 09. 20.
  4. 7,92026. 09. 27.
  5. 7,22026. 10. 11.
  6. 7,22026. 10. 15.
  7. 7,02026. 10. 18.
  8. 7,12026. 10. 24.
  9. 7,62026. 10. 29.
  10. –2026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
180 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
450 perc6 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,20 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.10.0′
  2. K09.13.90′
  3. K09.20.96′
  4. K09.27.90′
  5. K10.11.90′
  6. K10.15.90′
  7. K10.18.90′
  8. K10.24.90′
  9. K10.29.90′
  10. K11.01.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
360perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 907,21értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
726perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,49értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc360
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés7,21

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc58/2140,00
Gólpassz / 90 perc69/2140,00
Átlagértékelés47/2146,62

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.