Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
H. Barcos
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

H. Barcos

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc19632,7 perc/meccs
Gól + gólpassz41,84 / 90 perc
Átlagértékelés7,235 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSporting CristalPrimera División · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex69,2/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
4 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
66,70 %
Nem lépett pályára
4 nevezés

Támadójáték

Gól
3
Gólpassz
1
Gól / 90
1,38
Gólpassz / 90
0,46
Lövés
5
Kaput talál
4
Lövés pontossága
80 %
Gólkonverzió
60 %

Passz és kreativitás

Passz
59
Passzpontosság
9,80 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
1,84
Sikeres csel
1
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
1,38
Megnyert párharc
9
Párharcsiker
42,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
196 perc
Átlagértékelés
7,23
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,252026. 10. 18.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen22 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat3egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Primera División2026Sporting Cristal · Támadó
69,2index / 100
Meccs6 Kezdő4 Perc196 Gól3 Gólpassz1 G+GP / 901,84 Értékelés7,23 Passzpontosság9,80 %
92% adatlefedettségStabil forma
Copa De La Liga2026Sporting Cristal · Támadó
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai5–0
Gól0Gólpassz1Értékelés7,33Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz18Passzpontosság13 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Gól1Gólpassz0Értékelés8,06Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz17Passzpontosság11 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Cusco–Sporting Cristal

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–2
Gól2Gólpassz0Értékelés8,25Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz5Passzpontosság3 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
UTC Cajamarca–Sporting Cristal

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai5–0
Sporting Cristal–ADT

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai5–0
Sporting Cristal–Club Deportivo Los Chankas

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Sport Boys–Sporting Cristal

Csereként beálltF · 22 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz13Passzpontosság9 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Alianza Atletico–Sporting Cristal

Csereként beálltF · 14 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz6Passzpontosság4 %Párharc / megnyert1 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap133 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap160 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap196 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó5 értékelt meccs · szórás: 0,86
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55196311,847,231,841,38
Utolsó 106196311,847,231,841,38
Utolsó 206196311,847,231,841,38
Hazai4 meccs
160perc3gól1gólpassz7,88értékelés
Idegenbeli2 meccs
36perc–gól0gólpassz6,25értékelés
Kezdőként4 meccs
160perc3gól1gólpassz7,88értékelés
Csereként2 meccs
36perc–gól0gólpassz6,25értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 16.
  2. 6,22026. 08. 21.
  3. 6,32026. 08. 30.
  4. 8,32026. 10. 18.
  5. 8,12026. 10. 29.
  6. 7,32026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot2 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 133 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
133 perc2 kezdés · 2 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
133 perc2 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
160 perc3 kezdés · 4 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
49,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
2 folyamatos pályára lépés
  1. K08.16.–
  2. C08.21.14′
  3. C08.30.22′
  4. N09.06.–
  5. N10.01.–
  6. N10.11.–
  7. K10.18.27′
  8. N10.24.–
  9. K10.29.74′
  10. K11.02.59′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
196perc3gól1gólpassz1,84G+GP / 907,23értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
196perc3gól1gólpassz1,84G+GP / 907,23értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc160
Gól3
Gólpassz1
Átlagértékelés7,88

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc3/491,38
Gólpassz / 90 perc5/490,46
Átlagértékelés8/497,23

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.