Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonCF PachucaLiga MX · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex51,7/100100% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók
Mit csinál a pályán?
A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.
◷
Játékidő és szerep
Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
10 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés
◎
Támadójáték
Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
7
Kaput talál
2
Lövés pontossága
28,60 %
Gólkonverzió
0 %
↗
Passz és kreativitás
Passz
516
Passzpontosság
47,70 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
0,60
Sikeres csel
3
Cselezési siker
42,90 %
◇
Védekezés és párharc
Szerelés
30
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
3,60
Megnyert párharc
47
Párharcsiker
48 %
Kiharcolt szabálytalanság
8
Elkövetett szabálytalanság
23
!
Fegyelem
Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,20
▣
Kapusteljesítmény
Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
900 perc
Átlagértékelés
6,79
Személyes csúcsok
Kiemelkedő lefedett teljesítmények
Legjobb értékelés7,502026. 09. 21.Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpasszLeghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccsLeghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.
7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés30 nap360 perc5 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés90 nap900 perc11 pályára lépés · 10 teljes 90 percnyi terhelésFormaingadozásVáltozó9 értékelt meccs · szórás: 0,47
Időablak
Meccs
Perc
Gól
Gólpassz
G+GP / 90
Értékelés
Kulcspassz / 90
Védőakció / 90
Utolsó 5
5
360
0
0
0,00
6,54
0,50
3,75
Utolsó 10
10
810
0
0
0,00
6,77
0,44
3,44
Utolsó 20
11
900
0
0
0,00
6,79
0,60
3,60
Hazai5 meccs
450perc0gól0gólpassz6,93értékelés
Idegenbeli6 meccs
450perc0gól0gólpassz6,66értékelés
Kezdőként11 meccs
900perc0gól0gólpassz6,79értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
7,22026. 08. 30.
7,12026. 09. 05.
6,62026. 09. 12.
7,52026. 09. 21.
6,42026. 09. 27.
7,32026. 10. 12.
6,22026. 10. 19.
6,22026. 10. 22.
–2026. 10. 26.
6,42026. 11. 01.
A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.
V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360
Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség
0 új API-kérés
A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.
Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,9 nap pihenőSzolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.Utolsó két pályára lépés között5,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.
V9 · Játékosforma
Legutóbbi teljesítmény
5 meccses minta
Játékperc360Gól0Gólpassz0Átlagértékelés6,54
Helyezés az azonos posztú mintában
Gól / 90 perc74/1610,00
Gólpassz / 90 perc74/1610,00
Átlagértékelés42/1616,79
A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.