Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Calal Huseinov
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Calal Huseinov

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés4Lefedett pályára lépés
Játékperc276,8 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,452 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonPetrolul PloiestiLiga I · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex47,8/10084% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 4 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
2 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
50 %
Nem lépett pályára
6 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
0
Kaput talál
0
Lövés pontossága
–
Gólkonverzió
–

Passz és kreativitás

Passz
22
Passzpontosság
20 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
3,33
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
10
Megnyert párharc
3
Párharcsiker
75 %
Kiharcolt szabálytalanság
0
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
3,33

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
27 perc
Átlagértékelés
6,45
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés72026. 10. 31.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Liga I2026Petrolul Ploiesti · Védő
47,8index / 100
Meccs2 Kezdő1 Perc26 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés7 Passzpontosság20 %
84% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026Azerbaijan · Védő
11,0index / 100
Meccs2 Kezdő1 Perc1 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés5,90 Passzpontosság0 %
84% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai1–1
Petrolul Ploiesti–CFR 1907 Cluj

Csereként beálltD · 26 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz22Passzpontosság20 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
FC Botosani–Petrolul Ploiesti

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Petrolul Ploiesti–Sepsi OSK Sfantu Gheorghe

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–1
Farul Constanta–Petrolul Ploiesti

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Lithuania–Azerbaijan

Csereként beálltD · 1 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,90Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Petrolul Ploiesti–Corvinul Hunedoara

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–3
Universitatea Cluj–Petrolul Ploiesti

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
FC Voluntari–Petrolul Ploiesti

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap26 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap26 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap27 perc4 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó4 értékelt meccs · szórás: 3,25
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 5427000,003,233,3310,00
Utolsó 10427000,003,233,3310,00
Utolsó 20427000,003,233,3310,00
Hazai3 meccs
26perc0gól0gólpassz2,33értékelés
Idegenbeli1 meccs
1perc0gól0gólpassz5,90értékelés
Kezdőként2 meccs
0perc0gól0gólpassz0,00értékelés
Csereként2 meccs
27perc0gól0gólpassz6,45értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 4 értékelt pályára lépés
  1. 0,02026. 09. 21.
  2. 5,92026. 09. 27.
  3. 0,02026. 10. 01.
  4. 7,02026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-31.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 26 perc 14 nap alatt · legutóbb 30,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között30,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
26 perc0 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
26 perc0 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap1 meccs
26 perc0 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 3,33 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. N08.14.–
  2. N08.28.–
  3. N09.06.–
  4. K09.21.0′
  5. C09.27.1′
  6. K10.01.0′
  7. N10.11.–
  8. N10.17.–
  9. N10.23.–
  10. C10.31.26′
Utolsó 5 pályára lépés4 meccses minta
27perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 903,23értékelés
Utolsó 10 pályára lépés4 meccses minta
27perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 903,23értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc26
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés3,50

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.