Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
K. Spadanuda
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

K. Spadanuda

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc38247,8 perc/meccs
Gól + gólpassz30,71 / 90 perc
Átlagértékelés6,826 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFC ZurichSuper League · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex53,0/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
1
Gól / 90
0,47
Gólpassz / 90
0,24
Lövés
9
Kaput talál
4
Lövés pontossága
44,40 %
Gólkonverzió
22,20 %

Passz és kreativitás

Passz
114
Passzpontosság
17,10 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
1,18
Sikeres csel
3
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
1,18
Megnyert párharc
15
Párharcsiker
42,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,24

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
382 perc
Átlagértékelés
6,82
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,292026. 10. 10.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Super League2026FC Zurich · Középpályás
53,0index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc382 Gól2 Gólpassz1 G+GP / 900,71 Értékelés6,82 Passzpontosság17,10 %
96% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli3–5
BSC Young Boys–FC Zurich

KezdőM · 79 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,02Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz22Passzpontosság17 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
FC Zurich–FC Luzern

KezdőM · 64 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,57Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz14Passzpontosság11 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–2
FC Zurich–FC Thun

KezdőM · 85 perc

Gól1Gólpassz1Értékelés8,29Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz29Passzpontosság24 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
FC Sion–FC Zurich

KezdőM · 18 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,32Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz12Passzpontosság12 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
FC Zurich–FC Vaduz

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
Grasshoppers–FC Zurich

KezdőM · 69 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,42Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz16Passzpontosság14 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–4
FC Zurich–BSC Young Boys

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–3
Lausanne–FC Zurich

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
FC Zurich–FC Basel 1893

KezdőM · 67 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz21Passzpontosság17 %Párharc / megnyert7 / 1Csel / sikeres3 / –Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap79 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap228 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap382 perc8 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó6 értékelt meccs · szórás: 0,79
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55315210,866,920,861,43
Utolsó 108382210,716,821,181,18
Utolsó 208382210,716,821,181,18
Hazai4 meccs
216perc1gól1gólpassz7,05értékelés
Idegenbeli4 meccs
166perc1gól0gólpassz6,59értékelés
Kezdőként8 meccs
382perc2gól1gólpassz6,82értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 08. 22.
  2. –2026. 08. 29.
  3. –2026. 09. 01.
  4. 7,42026. 09. 05.
  5. 6,32026. 09. 19.
  6. 8,32026. 10. 10.
  7. 6,62026. 10. 24.
  8. 6,02026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot4 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 143 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
79 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
143 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
228 perc3 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
127,3 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,24 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
4 folyamatos pályára lépés
  1. K08.22.67′
  2. K08.29.–
  3. K09.01.–
  4. K09.05.69′
  5. N09.13.–
  6. K09.19.18′
  7. K10.10.85′
  8. K10.24.64′
  9. K11.01.79′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
315perc2gól1gólpassz0,86G+GP / 906,92értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
382perc2gól1gólpassz0,71G+GP / 906,82értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc246
Gól1
Gólpassz1
Átlagértékelés6,80

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc8/800,47
Gólpassz / 90 perc14/800,24
Átlagértékelés20/806,82

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.