Svájc · 2026/27 szezon
Super League 2026/27: eredmények, tabella és program
Super League 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 15.
- Mérkőzés
- 56
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 2 / 3
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 85/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
56 mérkőzés
12 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
100,0% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Az élő szezonadatok elavultak1 napja
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
FC LuganoFC Basel 18932–1VégeLausanneFC Thun4–5VégeBSC Young BoysFC Zurich3–5VégeFC LuzernFC Sion1–1VégeFC ST. GallenServette FC2–1VégeGrasshoppersFC Vaduz2–2VégeFC SionLausanne1–0VégeFC Basel 1893Grasshoppers0–0VégeFC ThunFC Lugano2–3VégeBSC Young BoysFC ST. Gallen2–0VégeFC ZurichFC Luzern2–1VégeServette FCFC Vaduz2–1Vége
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1FC Lugano859210065Gyengülő trend ↓2BSC Young Boys606710016Stabil trend →3FC Zurich58639820Javuló trend ↑4FC Sion53586050Gyengülő trend ↓5FC ST. Gallen44505535Javuló trend ↑6FC Luzern44447124Gyengülő trend ↓7FC Vaduz43378424Gyengülő trend ↓8Servette FC42425050Javuló trend ↑9FC Thun4142855Stabil trend →10Grasshoppers35385020Gyengülő trend ↓11FC Basel 189332305816Stabil trend →12Lausanne1843116Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
V13 · HELYI JÁTÉKOSINDEX
Játékosközpont ›A szezon kiemelt játékosprofiljai
1
S. EssendeBSC Young Boys · Támadó92,92
L. DalipiFC Vaduz · Támadó91,13
A. SanchesBSC Young Boys · Középpályás76,34
B. LabeauFC Thun · Támadó73,45
Daniel Dos SantosFC Lugano · Középpályás72,8
Minimum 90 lefedett játékperc; a lista nem hivatalos bajnoki díj vagy előrejelzés.
Szezonadatok
51 meccsSuper League 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 2,75 | 2,63 | 0,88 | 62,5% | 87,5% | |
| 2 | 9 | 2,00 | 2,89 | 2,11 | 77,8% | 77,8% | |
| 3 | 9 | 1,89 | 2,44 | 2,00 | 100,0% | 88,9% | |
| 4 | 8 | 1,75 | 1,50 | 1,25 | 62,5% | 62,5% | |
| 5 | 8 | 1,50 | 1,38 | 1,63 | 37,5% | 50,0% | |
| 6 | 9 | 1,33 | 1,78 | 1,89 | 77,8% | 66,7% | |
| 7 | 8 | 1,25 | 1,25 | 1,25 | 50,0% | 50,0% | |
| 8 | 8 | 1,25 | 2,13 | 2,38 | 75,0% | 75,0% | |
| 9 | 8 | 1,13 | 1,25 | 2,00 | 50,0% | 50,0% | |
| 10 | 9 | 1,11 | 2,11 | 1,89 | 88,9% | 100,0% | |
| 11 | 9 | 0,89 | 1,44 | 2,11 | 77,8% | 88,9% | |
| 12 | 9 | 0,11 | 0,78 | 2,11 | 33,3% | 44,4% |