Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
S. Dahl
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

S. Dahl

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés18Lefedett pályára lépés
Játékperc60633,7 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,658 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBenficaPrimeira Liga · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex47,9/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
17 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
94,40 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
3
Kaput talál
1
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
391
Passzpontosság
49,20 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,30
Sikeres csel
5
Cselezési siker
55,60 %

Védekezés és párharc

Szerelés
15
Labdaszerzés
9
Védőakció / 90
3,56
Megnyert párharc
36
Párharcsiker
56,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
8

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,30

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
606 perc
Átlagértékelés
6,65
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,202026. 08. 31.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Primeira Liga2026Benfica · Védő
47,9index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc527 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,74 Passzpontosság52,30 %
98% adatlefedettségStabil forma
Európa-liga2026Benfica · Védő
24,3index / 100
Meccs7 Kezdő6 Perc66 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,36 Passzpontosság31,10 %
94% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026Sweden · Védő
19,2index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc13 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,43 Passzpontosság12 %
84% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

18 helyi sor
Hazai1–0
Benfica–Alverca

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,08Kulcspassz0Szerelés8Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz56Passzpontosság52 %Párharc / megnyert17 / 11Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Santa Clara–Benfica

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,77Kulcspassz0Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz46Passzpontosság39 %Párharc / megnyert12 / 10Csel / sikeres2 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–4
Omonia Nicosia–Benfica

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Benfica–Celtic

KezdőD · 64 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,36Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz33Passzpontosság32 %Párharc / megnyert4 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Benfica–Vitória SC

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Romania–Sweden

KezdőD · 13 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,43Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz12Passzpontosság12 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
FC Porto–Benfica

KezdőD · 85 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,97Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz49Passzpontosság37 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
AC Milan–Benfica

Csereként beálltD · 2 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz1Passzpontosság1 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Benfica–GIL Vicente

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,64Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz65Passzpontosság58 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–4
Moreirense–Benfica

KezdőD · 78 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,76Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz55Passzpontosság48 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Maritimo–Benfica

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Benfica–Estoril

KezdőD · 94 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés7,20Kulcspassz2Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz74Passzpontosság69 %Párharc / megnyert11 / 4Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Aarhus–Benfica

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
Benfica–Aarhus

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–7
Casa Pia–Benfica

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai5–0
Benfica–FC ST. Gallen

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
FC ST. Gallen–Benfica

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap257 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap606 perc16 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 2,85
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55244000,005,050,006,64
Utolsó 1010434000,004,910,004,35
Utolsó 2018606000,005,320,303,56
Hazai7 meccs
338perc0gól0gólpassz6,82értékelés
Idegenbeli11 meccs
268perc0gól0gólpassz4,32értékelés
Kezdőként17 meccs
604perc0gól0gólpassz5,32értékelés
Csereként1 meccs
2perc–gól0gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,62026. 09. 13.
  2. –2026. 09. 16.
  3. 6,02026. 09. 20.
  4. 0,02026. 10. 02.
  5. 6,42026. 10. 05.
  6. –2026. 10. 11.
  7. 6,42026. 10. 15.
  8. 0,02026. 10. 22.
  9. 6,82026. 10. 26.
  10. 7,12026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
180 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
244 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,30 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.13.90′
  2. C09.16.2′
  3. K09.20.85′
  4. K10.02.0′
  5. K10.05.13′
  6. K10.11.–
  7. K10.15.64′
  8. K10.22.0′
  9. K10.26.90′
  10. K11.02.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
244perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,05értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
434perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,91értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc244
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés5,05

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc40/980,00
Gólpassz / 90 perc41/980,00
Átlagértékelés24/986,74

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.