Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Jaílson
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Jaílson

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés3Lefedett pályára lépés
Játékperc16655,3 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,672 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFortaleza ECSerie B · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex32,2/10086% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 3 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
3 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
73
Passzpontosság
33,80 %
Kulcspassz
0
Kulcspassz / 90
0
Sikeres csel
1
Cselezési siker
25 %

Védekezés és párharc

Szerelés
5
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
3,80
Megnyert párharc
11
Párharcsiker
61,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
1
Lap / 90
0,54

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
166 perc
Átlagértékelés
6,67
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,012026. 11. 02.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Serie B2026Fortaleza EC · Középpályás
32,2index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc166 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,67 Passzpontosság33,80 %
86% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

3 helyi sor
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,01Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz44Passzpontosság39 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres3 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Sport Recife–Fortaleza EC

KezdőM · 80 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,32Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz29Passzpontosság26 %Párharc / megnyert10 / 7Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 1 piros
Hazai2–2
Fortaleza EC–CRB

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap86 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap166 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap166 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó3 értékelt meccs · szórás: 3,15
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 53166000,004,440,003,80
Utolsó 103166000,004,440,003,80
Utolsó 203166000,004,440,003,80
Hazai2 meccs
86perc0gól0gólpassz3,51értékelés
Idegenbeli1 meccs
80perc0gól0gólpassz6,32értékelés
Kezdőként3 meccs
166perc0gól0gólpassz4,44értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 3 értékelt pályára lépés
  1. 0,02026. 10. 12.
  2. 6,32026. 10. 17.
  3. 7,02026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 86 perc 14 nap alatt · legutóbb 16,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között16,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
86 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
86 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
166 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,54 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
3 folyamatos pályára lépés
  1. K10.12.0′
  2. K10.17.80′
  3. K11.02.86′
Utolsó 5 pályára lépés3 meccses minta
166perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,44értékelés
Utolsó 10 pályára lépés3 meccses minta
166perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,44értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

3 meccses minta
Játékperc166
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés4,44

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.