Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Kelvin Osorio
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Kelvin Osorio

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc28824,0 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,468 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonLlanerosPrimera A · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex36,9/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
4 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
66,70 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
1
Lövés pontossága
100 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
94
Passzpontosság
13,20 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,63
Sikeres csel
1
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
3,75
Megnyert párharc
15
Párharcsiker
55,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,94

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
288 perc
Átlagértékelés
6,46
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,692026. 10. 10.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Primera A2026Llaneros · Középpályás
36,9index / 100
Meccs12 Kezdő8 Perc288 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,46 Passzpontosság13,20 %
100% adatlefedettségStabil forma
Copa Colombia2026Llaneros · Játékos
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Hazai3–2
Llaneros–Junior

Csereként beálltM · 8 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert– / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Jaguares–Llaneros

Csereként beálltM · 32 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz10Passzpontosság10 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Llaneros–Deportivo Cali

Csereként beálltM · 11 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz8Passzpontosság6 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Llaneros–Santa Fe

KezdőM · 23 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,64Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz5Passzpontosság3 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Once Caldas–Llaneros

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,69Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz20Passzpontosság17 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Cucuta–Llaneros

KezdőM · 18 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,15Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz21Passzpontosság17 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Llaneros–Atletico Nacional

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Quindio–Llaneros

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz17Passzpontosság15 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Llaneros–Millonarios

Csereként beálltM · 47 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz13Passzpontosság10 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Deportivo Pasto–Llaneros

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Águilas Doradas–Llaneros

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap40 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap165 perc6 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap288 perc12 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 2,68
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55164000,006,490,553,29
Utolsó 1010241000,005,010,754,11
Utolsó 2012288000,005,170,633,75
Hazai6 meccs
90perc0gól0gólpassz4,34értékelés
Idegenbeli6 meccs
198perc0gól0gólpassz6,41értékelés
Kezdőként8 meccs
190perc0gól0gólpassz4,33értékelés
Csereként4 meccs
98perc0gól0gólpassz6,43értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,52026. 08. 30.
  2. 0,02026. 09. 08.
  3. –2026. 09. 12.
  4. 6,22026. 09. 27.
  5. 0,02026. 10. 05.
  6. 6,72026. 10. 10.
  7. 6,62026. 10. 19.
  8. 6,32026. 10. 22.
  9. 6,32026. 10. 27.
  10. 6,52026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 40 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
40 perc0 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
164 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,94 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. K09.08.0′
  2. K09.12.–
  3. N09.21.–
  4. K09.27.18′
  5. K10.05.1′
  6. K10.10.90′
  7. K10.19.23′
  8. C10.22.11′
  9. C10.27.32′
  10. C11.01.8′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
164perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,49értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
241perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,01értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc164
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,49

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc115/1850,00
Gólpassz / 90 perc106/1850,00
Átlagértékelés168/1855,17

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.