Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
R. Hendry
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

R. Hendry

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc18420,4 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,425 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonMansfield TownLeague One · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex30,6/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
88,90 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
4
Kaput talál
1
Lövés pontossága
25 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
118
Passzpontosság
36,80 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
1,47
Sikeres csel
1
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
1,96
Megnyert párharc
8
Párharcsiker
44,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
184 perc
Átlagértékelés
6,42
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,862026. 10. 20.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
League One2026Mansfield Town · Középpályás
30,6index / 100
Meccs7 Kezdő6 Perc94 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,40 Passzpontosság14,80 %
94% adatlefedettségStabil forma
EFL Trophy2026Port Vale · Középpályás
38,5index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,50 Passzpontosság56 %
82% adatlefedettségStabil forma
EFL Trophy2026Mansfield Town · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Idegenbeli0–0
Wigan–Mansfield Town

KezdőM · 23 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,55Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz17Passzpontosság16 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–4
Blackpool–Mansfield Town

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–3
AFC Wimbledon–Mansfield Town

Csereként beálltM · 9 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,86Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz6Passzpontosság6 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,31Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz12Passzpontosság12 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Mansfield Town–Bromley

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
Port Vale–Mansfield Town

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz63Passzpontosság56 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Mansfield Town–Huddersfield

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Bradford–Mansfield Town

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli5–0
Reading–Mansfield Town

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,89Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz20Passzpontosság18 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–2
Mansfield Town–Luton

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–4
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap23 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap139 perc5 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap184 perc9 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott5 értékelt meccs · szórás: 0,32
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55139000,006,561,302,59
Utolsó 109184000,006,421,471,96
Utolsó 209184000,006,421,471,96
Hazai5 meccs
107perc0gól0gólpassz6,40értékelés
Idegenbeli4 meccs
77perc0gól0gólpassz6,43értékelés
Kezdőként8 meccs
175perc0gól0gólpassz6,31értékelés
Csereként1 meccs
9perc0gól0gólpassz6,86értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 19.
  2. –2026. 08. 30.
  3. 5,92026. 09. 02.
  4. –2026. 09. 05.
  5. 6,52026. 10. 06.
  6. 6,32026. 10. 15.
  7. 6,92026. 10. 20.
  8. –2026. 10. 31.
  9. 6,62026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot2 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 23 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
23 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
23 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
139 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
2 folyamatos pályára lépés
  1. K09.02.45′
  2. K09.05.–
  3. N09.12.–
  4. K10.06.90′
  5. N10.10.–
  6. K10.15.17′
  7. C10.20.9′
  8. N10.24.–
  9. K10.31.–
  10. K11.03.23′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
139perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,56értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
184perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,42értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc49
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,57

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc70/1250,00
Gólpassz / 90 perc72/1250,00
Átlagértékelés69/1256,40

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.