Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Tsoungui
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Tsoungui

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc49461,8 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,567 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonEstorilPrimeira Liga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex40,3/10096% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
6
Kaput talál
1
Lövés pontossága
16,70 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
191
Passzpontosság
24,40 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,55
Sikeres csel
2
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
11
Labdaszerzés
7
Védőakció / 90
3,28
Megnyert párharc
28
Párharcsiker
58,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
11
Elkövetett szabálytalanság
10

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,36

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
494 perc
Átlagértékelés
6,56
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,502026. 08. 31.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primeira Liga2026Estoril · Középpályás
40,3index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc494 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,56 Passzpontosság24,40 %
96% adatlefedettségVisszaeső forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Idegenbeli4–0
FC Porto–Estoril

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz27Passzpontosság22 %Párharc / megnyert6 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–3
Estoril–Moreirense

KezdőM · 69 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz25Passzpontosság21 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Academico Viseu–Estoril

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,55Kulcspassz1Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz50Passzpontosság40 %Párharc / megnyert13 / 10Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Estoril–Casa Pia

KezdőD · 30 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,19Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz11Passzpontosság7 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Estoril–Arouca

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,15Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz21Passzpontosság14 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres3 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Benfica–Estoril

KezdőM · 94 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés7,50Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz28Passzpontosság19 %Párharc / megnyert8 / 7Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Estoril–Rio Ave

KezdőM · 76 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz29Passzpontosság22 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Nacional–Estoril

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap159 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap249 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap494 perc8 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,45
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55324000,006,300,833,06
Utolsó 108494000,006,560,553,28
Utolsó 208494000,006,560,553,28
Hazai4 meccs
220perc0gól0gólpassz6,39értékelés
Idegenbeli4 meccs
274perc0gól0gólpassz6,78értékelés
Kezdőként8 meccs
494perc0gól0gólpassz6,56értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 16.
  2. 6,92026. 08. 22.
  3. 7,52026. 08. 31.
  4. 6,22026. 09. 07.
  5. 6,22026. 09. 20.
  6. 6,62026. 10. 10.
  7. 6,32026. 10. 25.
  8. 6,32026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 159 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
159 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
249 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,36 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K08.16.–
  2. K08.22.76′
  3. K08.31.94′
  4. K09.07.45′
  5. K09.20.30′
  6. K10.10.90′
  7. K10.25.69′
  8. K10.31.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
324perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,30értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
494perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,56értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc324
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,30

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc64/1250,00
Gólpassz / 90 perc53/1250,00
Átlagértékelés54/1256,63

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.