Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
O. Svatok
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

O. Svatok

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés16Lefedett pályára lépés
Játékperc63139,4 perc/meccs
Gól + gólpassz10,14 / 90 perc
Átlagértékelés6,7410 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAustinMajor League Soccer · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex43,8/100100% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
15 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
93,80 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,14
Gólpassz / 90
0
Lövés
2
Kaput talál
1
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
50 %

Passz és kreativitás

Passz
359
Passzpontosság
45,30 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,14
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
6
Labdaszerzés
9
Védőakció / 90
2,14
Megnyert párharc
17
Párharcsiker
58,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,29

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
631 perc
Átlagértékelés
6,74
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,502026. 09. 20.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Major League Soccer2026Austin · Védő
43,8index / 100
Meccs14 Kezdő13 Perc444 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,20 Értékelés6,79 Passzpontosság48,70 %
100% adatlefedettségVisszaeső forma
Leagues Cup2026Austin · Védő
31,4index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc187 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,55 Passzpontosság21,10 %
74% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

17 helyi sor
Hazai0–2
Austin–Portland Timbers

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–1
Los Angeles Galaxy–Austin

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
Austin–Real Salt Lake

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,49Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz50Passzpontosság45 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Los Angeles FC–Austin

KezdőD · 63 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,53Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz54Passzpontosság51 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–4
Austin–Nashville SC

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–3
Austin–San Diego

KezdőD · 29 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,23Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz23Passzpontosság21 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
FC Dallas–Austin

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,50Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz75Passzpontosság67 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,36Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz12Passzpontosság8 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Austin–Colorado Rapids

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,93Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz39Passzpontosság37 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Portland Timbers–Austin

Csereként beálltD · 15 perc

Gól1Gólpassz–Értékelés7,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz2Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Toluca–Austin

KezdőD · 97 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,20Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz21Passzpontosság19 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Austin–Philadelphia Union

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz60Passzpontosság53 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Austin–FC Dallas

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Club America–Austin

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz23Passzpontosság23 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap127 perc6 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap631 perc16 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 3,31
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55127000,003,260,000,71
Utolsó 1010278000,003,680,001,30
Utolsó 2016631100,144,820,142,14
Hazai9 meccs
244perc0gól0gólpassz3,81értékelés
Idegenbeli7 meccs
387perc1gól0gólpassz5,83értékelés
Kezdőként15 meccs
616perc0gól0gólpassz4,63értékelés
Csereként1 meccs
15perc1gól–gólpassz7,30értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 0,02026. 09. 10.
  2. 6,42026. 09. 14.
  3. 7,52026. 09. 20.
  4. 6,22026. 09. 27.
  5. 0,02026. 10. 11.
  6. 6,52026. 10. 15.
  7. 6,52026. 10. 18.
  8. 0,02026. 10. 25.
  9. 0,02026. 10. 29.
  10. –2026. 11. 08.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-08.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 0 perc 14 nap alatt · legutóbb 10,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között10,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
0 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
127 perc6 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
631,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,29 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. K09.14.32′
  2. K09.20.90′
  3. K09.27.29′
  4. K10.11.0′
  5. K10.15.63′
  6. K10.18.64′
  7. K10.25.0′
  8. K10.29.0′
  9. N10.31.–
  10. K11.08.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
127perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 903,26értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
278perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 903,68értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc64
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés2,16

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc13/2150,20
Gólpassz / 90 perc70/2150,00
Átlagértékelés174/2154,53

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.