Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Philippe Coutinho
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Philippe Coutinho

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc37453,4 perc/meccs
Gól + gólpassz30,72 / 90 perc
Átlagértékelés6,907 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSantosSerie A · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex58,7/10094% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
1
Gól / 90
0,48
Gólpassz / 90
0,24
Lövés
12
Kaput talál
6
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
16,70 %

Passz és kreativitás

Passz
184
Passzpontosság
28,40 %
Kulcspassz
8
Kulcspassz / 90
1,93
Sikeres csel
5
Cselezési siker
41,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
5
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
1,20
Megnyert párharc
19
Párharcsiker
44,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,24

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
374 perc
Átlagértékelés
6,90
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,502026. 11. 03.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Serie A2026Santos · Középpályás
58,7index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc374 Gól2 Gólpassz1 G+GP / 900,72 Értékelés6,90 Passzpontosság28,40 %
94% adatlefedettségJavuló forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Idegenbeli2–1
RB Bragantino–Santos

KezdőM · 79 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,50Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál6 / 4Passz45Passzpontosság41 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Santos–Palmeiras

KezdőM · 70 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,43Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz32Passzpontosság28 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres4 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Santos–Bahia

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,04Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz14Passzpontosság9 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Fluminense–Santos

KezdőM · 72 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,02Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz39Passzpontosság38 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Atletico-MG–Santos

KezdőM · 18 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,95Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz19Passzpontosság18 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Santos–Flamengo

KezdőM · 46 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,99Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz16Passzpontosság12 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Sao Paulo–Santos

KezdőM · 44 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,39Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz19Passzpontosság18 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap149 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap330 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap374 perc7 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó7 értékelt meccs · szórás: 0,92
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55284210,957,191,580,95
Utolsó 107374210,726,901,931,20
Utolsó 207374210,726,901,931,20
Hazai3 meccs
161perc0gól0gólpassz6,15értékelés
Idegenbeli4 meccs
213perc2gól1gólpassz7,47értékelés
Kezdőként7 meccs
374perc2gól1gólpassz6,90értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 6,42026. 10. 03.
  2. 6,02026. 10. 09.
  3. 7,02026. 10. 11.
  4. 8,02026. 10. 18.
  5. 6,02026. 10. 25.
  6. 6,42026. 10. 28.
  7. 8,52026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 194 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
79 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
194 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
330 perc6 kezdés · 3 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
124,7 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,24 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. K10.03.44′
  2. K10.09.46′
  3. K10.11.18′
  4. K10.18.72′
  5. K10.25.45′
  6. K10.28.70′
  7. K11.03.79′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
284perc2gól1gólpassz0,95G+GP / 907,19értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
374perc2gól1gólpassz0,72G+GP / 906,90értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc284
Gól2
Gólpassz1
Átlagértékelés7,19

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc17/1810,48
Gólpassz / 90 perc37/1810,24
Átlagértékelés37/1816,90

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.