Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
C. Wallem
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

C. Wallem

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc60246,3 perc/meccs
Gól + gólpassz40,60 / 90 perc
Átlagértékelés7,038 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSt. Louis CityMajor League Soccer · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex66,7/100100% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
13 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
3
Gól / 90
0,15
Gólpassz / 90
0,45
Lövés
7
Kaput talál
2
Lövés pontossága
28,60 %
Gólkonverzió
14,30 %

Passz és kreativitás

Passz
271
Passzpontosság
34,30 %
Kulcspassz
19
Kulcspassz / 90
2,84
Sikeres csel
3
Cselezési siker
23,10 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
7
Védőakció / 90
2,09
Megnyert párharc
24
Párharcsiker
38,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
15

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,30

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
602 perc
Átlagértékelés
7,03
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,822026. 09. 06.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat4egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Major League Soccer2026St. Louis City · Középpályás
66,7index / 100
Meccs13 Kezdő13 Perc602 Gól1 Gólpassz3 G+GP / 900,60 Értékelés7,03 Passzpontosság34,30 %
100% adatlefedettségVisszaeső forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

13 helyi sor
Idegenbeli0–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
St. Louis City–San Diego

KezdőM · 79 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,84Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz35Passzpontosság31 %Párharc / megnyert13 / 6Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,56Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz45Passzpontosság41 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,33Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz20Passzpontosság19 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,58Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz6Passzpontosság3 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai6–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–3
Gól0Gólpassz1Értékelés7,80Kulcspassz6Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz55Passzpontosság47 %Párharc / megnyert14 / 5Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
St. Louis City–Toronto FC

KezdőM · 78 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés7,20Kulcspassz3Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz33Passzpontosság25 %Párharc / megnyert6 / 1Csel / sikeres2 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai4–2
Gól0Gólpassz1Értékelés7,11Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz40Passzpontosság35 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Gól1Gólpassz0Értékelés7,82Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz37Passzpontosság31 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres3 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–3
St. Louis City–FC Dallas

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–3
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap254 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap602 perc13 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,52
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55254000,006,582,131,42
Utolsó 1010602130,607,032,842,09
Utolsó 2013602130,607,032,842,09
Hazai7 meccs
377perc0gól2gólpassz6,86értékelés
Idegenbeli6 meccs
225perc1gól1gólpassz7,32értékelés
Kezdőként13 meccs
602perc1gól3gólpassz7,03értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,82026. 09. 06.
  2. 7,12026. 09. 13.
  3. 7,22026. 09. 20.
  4. 7,82026. 10. 01.
  5. –2026. 10. 12.
  6. 6,62026. 10. 15.
  7. 6,32026. 10. 25.
  8. 6,62026. 10. 29.
  9. 6,82026. 10. 31.
  10. –2026. 11. 08.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 169 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
169 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
254 perc6 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
150,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,30 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.06.90′
  2. K09.13.90′
  3. K09.20.78′
  4. K10.01.90′
  5. K10.12.–
  6. K10.15.40′
  7. K10.25.45′
  8. K10.29.90′
  9. K10.31.79′
  10. K11.08.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
254perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,58értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
602perc1gól3gólpassz0,60G+GP / 907,03értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc254
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,58

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc81/2640,15
Gólpassz / 90 perc28/2640,45
Átlagértékelés36/2647,03

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.