Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Danté
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Danté

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc73073,0 perc/meccs
Gól + gólpassz10,12 / 90 perc
Átlagértékelés6,769 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonMaliAfrica Cup of Nations - Qualification · 2027
PosztVédőD
Teljesítményindex–/1000% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
8 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
90 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,12
Lövés
1
Kaput talál
1
Lövés pontossága
100 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
257
Passzpontosság
26,10 %
Kulcspassz
11
Kulcspassz / 90
1,36
Sikeres csel
5
Cselezési siker
38,50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
25
Labdaszerzés
13
Védőakció / 90
4,68
Megnyert párharc
42
Párharcsiker
56,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,12

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
730 perc
Átlagértékelés
6,76
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,902026. 08. 29.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc0 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság0 %
0% adatlefedettségStabil forma
Czech Liga2026Zbrojovka Brno · Védő
56,6index / 100
Meccs10 Kezdő9 Perc730 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,12 Értékelés6,76 Passzpontosság26,10 %
100% adatlefedettségVisszaeső forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Idegenbeli3–0
Gól0Gólpassz0Értékelés5,46Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz41Passzpontosság28 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Slovácko–Zbrojovka Brno

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,17Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz23Passzpontosság15 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz31Passzpontosság27 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres2 / –Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Liberia–Mali

Nevezve, nem lépett pályáraD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz4Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz43Passzpontosság35 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Zbrojovka Brno–Artis

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz3Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz17Passzpontosság14 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz1Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz30Passzpontosság24 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Zbrojovka Brno–Hradec Králové

Csereként beálltD · 10 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz4Passzpontosság1 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Zbrojovka Brno–Zlin

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés7,90Kulcspassz2Szerelés5Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz43Passzpontosság34 %Párharc / megnyert10 / 8Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Teplice–Zbrojovka Brno

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés5Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz25Passzpontosság18 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap270 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap730 perc10 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó9 értékelt meccs · szórás: 0,64
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55360000,006,311,254,00
Utolsó 1010730010,126,761,364,68
Utolsó 2010730010,126,761,364,68
Hazai5 meccs
280perc–gól1gólpassz7,07értékelés
Idegenbeli5 meccs
450perc0gól0gólpassz6,51értékelés
Kezdőként9 meccs
720perc0gól1gólpassz6,78értékelés
Csereként1 meccs
10perc–gól0gólpassz6,60értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,22026. 08. 23.
  2. 7,92026. 08. 29.
  3. 6,62026. 09. 02.
  4. 7,02026. 09. 05.
  5. 6,92026. 09. 12.
  6. 6,72026. 09. 19.
  7. 6,92026. 10. 10.
  8. 6,22026. 10. 18.
  9. –2026. 10. 24.
  10. 5,52026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot4 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
270 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
730,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,12 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
4 folyamatos pályára lépés
  1. K08.29.90′
  2. C09.02.10′
  3. K09.05.90′
  4. K09.12.90′
  5. K09.19.90′
  6. N09.29.0′
  7. K10.10.90′
  8. K10.18.90′
  9. K10.24.–
  10. K10.31.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
360perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,31értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
730perc0gól1gólpassz0,12G+GP / 906,76értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc270
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés4,63

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc43/880,00
Gólpassz / 90 perc10/880,24
Átlagértékelés25/886,91

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.