Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Kaufmann
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Kaufmann

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc19928,4 perc/meccs
Gól + gólpassz10,45 / 90 perc
Átlagértékelés6,484 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezon1. FC Heidenheim2. Bundesliga · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex38,8/10092% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
85,70 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,45
Lövés
5
Kaput talál
1
Lövés pontossága
20 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
54
Passzpontosság
7,90 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
1,81
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
0,90
Megnyert párharc
19
Párharcsiker
48,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,90

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
199 perc
Átlagértékelés
6,48
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,152026. 09. 13.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
2. Bundesliga20261. FC Heidenheim · Támadó
38,8index / 100
Meccs6 Kezdő5 Perc199 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,45 Értékelés6,48 Passzpontosság7,90 %
92% adatlefedettségStabil forma
Német Kupa20261. FC Heidenheim · Támadó
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Klub felkészülési mérkőzések20261. FC Heidenheim · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés5,94Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz20Passzpontosság9 %Párharc / megnyert18 / 9Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,27Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz10Passzpontosság5 %Párharc / megnyert12 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,56Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz10Passzpontosság4 %Párharc / megnyert4 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
1. FC Heidenheim–Holstein Kiel

Csereként beálltF · 45 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,15Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz14Passzpontosság11 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–2
SSV Jeddeloh–1. FC Heidenheim

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–4
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap135 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap199 perc7 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó4 értékelt meccs · szórás: 0,44
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55154000,006,260,581,17
Utolsó 107199010,456,481,810,90
Utolsó 207199010,456,481,810,90
Hazai4 meccs
90perc0gól1gólpassz6,71értékelés
Idegenbeli3 meccs
109perc0gól0gólpassz6,25értékelés
Kezdőként6 meccs
154perc0gól0gólpassz6,26értékelés
Csereként1 meccs
45perc0gól1gólpassz7,15értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 18.
  2. 7,22026. 09. 13.
  3. 6,62026. 09. 20.
  4. 6,32026. 10. 09.
  5. –2026. 10. 17.
  6. –2026. 10. 24.
  7. 5,92026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,4 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,4 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
135 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
199,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,90 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
6 folyamatos pályára lépés
  1. K08.18.–
  2. N08.23.–
  3. C09.13.45′
  4. K09.20.19′
  5. K10.09.45′
  6. K10.17.–
  7. K10.24.–
  8. K10.31.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
154perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,26értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
199perc0gól1gólpassz0,45G+GP / 906,48értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc154
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,26

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc27/420,00
Gólpassz / 90 perc5/420,45
Átlagértékelés30/426,48

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.