Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
C. Cappis
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

C. Cappis

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc59349,4 perc/meccs
Gól + gólpassz10,15 / 90 perc
Átlagértékelés6,6311 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFC DallasMajor League Soccer · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex45,9/100100% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,15
Gólpassz / 90
0
Lövés
4
Kaput talál
1
Lövés pontossága
25 %
Gólkonverzió
25 %

Passz és kreativitás

Passz
321
Passzpontosság
39,80 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,46
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
17
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
3,49
Megnyert párharc
28
Párharcsiker
51,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
10

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,15

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
593 perc
Átlagértékelés
6,63
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,562026. 10. 18.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Major League Soccer2026FC Dallas · Középpályás
45,9index / 100
Meccs12 Kezdő12 Perc593 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,15 Értékelés6,63 Passzpontosság39,80 %
100% adatlefedettségJavuló forma
Leagues Cup2026FC Dallas · Középpályás
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,55Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz14Passzpontosság12 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
FC Dallas–Columbus Crew

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,47Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz50Passzpontosság44 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,21Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Houston Dynamo–FC Dallas

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,56Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz42Passzpontosság35 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Charlotte–FC Dallas

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,26Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz50Passzpontosság41 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
FC Dallas–Los Angeles FC

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,62Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz69Passzpontosság58 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
FC Dallas–Austin

KezdőM · 63 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz36Passzpontosság28 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,48Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz7Passzpontosság5 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz45Passzpontosság40 %Párharc / megnyert7 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–3
Gól0Gólpassz0Értékelés5,89Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz5Passzpontosság5 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–3
St. Louis City–FC Dallas

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–4
Real Salt Lake–FC Dallas

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Austin–FC Dallas

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–1
Toluca–FC Dallas

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap112 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap308 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap593 perc12 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó10 értékelt meccs · szórás: 0,38
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55218100,416,860,833,30
Utolsó 1010565100,166,710,483,03
Utolsó 2012593100,156,630,463,49
Hazai7 meccs
315perc0gól0gólpassz6,58értékelés
Idegenbeli5 meccs
278perc1gól0gólpassz6,72értékelés
Kezdőként12 meccs
593perc1gól0gólpassz6,63értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,52026. 09. 10.
  2. 6,52026. 09. 13.
  3. 6,92026. 09. 20.
  4. 6,62026. 09. 27.
  5. 6,32026. 10. 11.
  6. 6,52026. 10. 15.
  7. 7,62026. 10. 18.
  8. 7,22026. 10. 25.
  9. 6,52026. 10. 29.
  10. 6,62026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 112 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
112 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
308 perc6 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
593,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,15 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.10.77′
  2. K09.13.27′
  3. K09.20.63′
  4. K09.27.90′
  5. K10.11.90′
  6. K10.15.16′
  7. K10.18.90′
  8. K10.25.1′
  9. K10.29.90′
  10. K10.31.21′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
218perc1gól0gólpassz0,41G+GP / 906,86értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
565perc1gól0gólpassz0,16G+GP / 906,71értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc218
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,86

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc80/2620,15
Gólpassz / 90 perc133/2620,00
Átlagértékelés101/2626,63

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.