Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Beier
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Beier

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc53944,9 perc/meccs
Gól + gólpassz20,33 / 90 perc
Átlagértékelés6,649 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBorussia DortmundBundesliga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex64,8/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
0
Gól / 90
0,33
Gólpassz / 90
0
Lövés
11
Kaput talál
3
Lövés pontossága
27,30 %
Gólkonverzió
18,20 %

Passz és kreativitás

Passz
221
Passzpontosság
30,50 %
Kulcspassz
8
Kulcspassz / 90
1,34
Sikeres csel
2
Cselezési siker
15,40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
11
Labdaszerzés
7
Védőakció / 90
3,01
Megnyert párharc
20
Párharcsiker
37,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
539 perc
Átlagértékelés
6,64
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,702026. 10. 24.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
Bundesliga2026Borussia Dortmund · Középpályás
64,8index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc261 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 900,69 Értékelés7 Passzpontosság35 %
94% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Borussia Dortmund · Támadó
23,1index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc188 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,40 Passzpontosság20 %
88% adatlefedettségStabil forma
Német Kupa2026Borussia Dortmund · Támadó
19,9index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,19 Passzpontosság35 %
82% adatlefedettségStabil forma
Super Cup2026Borussia Dortmund · Támadó
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,48Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz4Passzpontosság4 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,06Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz16Passzpontosság13 %Párharc / megnyert9 / 2Csel / sikeres3 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,19Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz43Passzpontosság35 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól1Gólpassz0Értékelés7,70Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz14Passzpontosság9 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,42Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz5Passzpontosság4 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,64Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz29Passzpontosság26 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,61Kulcspassz4Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz62Passzpontosság53 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól1Gólpassz0Értékelés7,61Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz19Passzpontosság14 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres3 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Borussia Dortmund–SC Paderborn 07

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,08Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz29Passzpontosság19 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–5
HEBC–Borussia Dortmund

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
Borussia Dortmund–Bayern München

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap83 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap375 perc8 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap539 perc12 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó9 értékelt meccs · szórás: 0,58
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55208100,436,571,302,60
Utolsó 1010539200,336,641,343,01
Utolsó 2012539200,336,641,343,01
Hazai6 meccs
300perc1gól0gólpassz6,61értékelés
Idegenbeli6 meccs
239perc1gól0gólpassz6,68értékelés
Kezdőként12 meccs
539perc2gól0gólpassz6,64értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,12026. 09. 08.
  2. 7,62026. 09. 19.
  3. 6,62026. 10. 09.
  4. 6,62026. 10. 14.
  5. –2026. 10. 17.
  6. 6,42026. 10. 20.
  7. 7,72026. 10. 24.
  8. 6,22026. 10. 27.
  9. 6,12026. 10. 31.
  10. 6,52026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés4 pályára lépés · 195 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
83 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap4 meccs
195 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap8 meccs
375 perc8 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
269,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. N09.12.–
  2. K09.19.82′
  3. K10.09.90′
  4. K10.14.77′
  5. K10.17.–
  6. K10.20.13′
  7. K10.24.22′
  8. K10.27.90′
  9. K10.31.67′
  10. K11.04.16′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
208perc1gól0gólpassz0,43G+GP / 906,57értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
539perc2gól0gólpassz0,33G+GP / 906,64értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc208
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,57

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.