Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. McAtee
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. McAtee

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc34838,7 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,394 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonNottingham ForestPremier League · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex40,9/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
7
Kaput talál
2
Lövés pontossága
28,60 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
183
Passzpontosság
39,40 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
1,29
Sikeres csel
1
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
10
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
3,62
Megnyert párharc
16
Párharcsiker
55,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
348 perc
Átlagértékelés
6,39
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,582026. 10. 18.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Premier League2026Nottingham Forest · Középpályás
40,9index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc348 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,39 Passzpontosság39,40 %
98% adatlefedettségStabil forma
League Cup2026Nottingham Forest · Középpályás
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli2–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Ipswich–Nottingham Forest

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,10Kulcspassz0Szerelés7Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz56Passzpontosság44 %Párharc / megnyert19 / 13Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Nottingham Forest–Arsenal

KezdőM · 85 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,58Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz23Passzpontosság17 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz55Passzpontosság41 %Párharc / megnyert2 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,57Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz49Passzpontosság43 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–2
Nottingham Forest–Leeds

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Nottingham Forest–Leeds

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap265 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap348 perc9 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott4 értékelt meccs · szórás: 0,20
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55348000,006,391,293,62
Utolsó 109348000,006,391,293,62
Utolsó 209348000,006,391,293,62
Hazai4 meccs
168perc0gól0gólpassz6,58értékelés
Idegenbeli5 meccs
180perc0gól0gólpassz6,20értékelés
Kezdőként9 meccs
348perc0gól0gólpassz6,39értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 22.
  2. –2026. 08. 29.
  3. –2026. 09. 05.
  4. –2026. 09. 12.
  5. 6,62026. 09. 19.
  6. 6,32026. 10. 11.
  7. 6,62026. 10. 18.
  8. 6,12026. 10. 23.
  9. –2026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésNincs elég adatA 14 napos ablakban nincs lefedett játékperc.
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
265 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K08.22.–
  2. N08.25.–
  3. K08.29.–
  4. K09.05.–
  5. K09.12.–
  6. K09.19.83′
  7. K10.11.90′
  8. K10.18.85′
  9. K10.23.90′
  10. K10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
348perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,39értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
348perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,39értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc348
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,39

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc102/1440,00
Gólpassz / 90 perc104/1440,00
Átlagértékelés107/1446,39

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.