Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Frese
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Frese

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés5Lefedett pályára lépés
Játékperc25350,6 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,744 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonHellas VeronaSerie B · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex38,1/10086% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
89
Passzpontosság
19,60 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
1,42
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
9
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
4,27
Megnyert párharc
11
Párharcsiker
57,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
253 perc
Átlagértékelés
6,74
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,202026. 10. 28.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Serie B2026Hellas Verona · Védő
38,1index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc183 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,58 Passzpontosság21,30 %
86% adatlefedettségStabil forma
Serie A2025Hellas Verona · Védő
51,7index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc70 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés7,20 Passzpontosság11 %
74% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

6 helyi sor
Hazai3–0
Hellas Verona–Carrarese

KezdőD · 75 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,41Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz31Passzpontosság24 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Juve Stabia–Hellas Verona

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz4Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz29Passzpontosság23 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Hellas Verona–Pisa

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Hellas Verona–Catanzaro

KezdőD · 18 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,14Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz14Passzpontosság12 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Hellas Verona–AS Roma

KezdőM · 70 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés4Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz15Passzpontosság11 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Inter–Hellas Verona

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap165 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap183 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap183 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó4 értékelt meccs · szórás: 0,47
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55253000,006,741,424,27
Utolsó 105253000,006,741,424,27
Utolsó 205253000,006,741,424,27
Hazai3 meccs
163perc0gól0gólpassz6,58értékelés
Idegenbeli2 meccs
90perc0gól0gólpassz7,20értékelés
Kezdőként5 meccs
253perc0gól0gólpassz6,74értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 5 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 05. 17.
  2. 7,22026. 05. 24.
  3. 6,12026. 10. 16.
  4. 7,22026. 10. 28.
  5. 6,42026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot2 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 165 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
75 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
165 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
183 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
2 folyamatos pályára lépés
  1. K05.17.–
  2. K05.24.70′
  3. K10.16.18′
  4. N10.25.–
  5. K10.28.90′
  6. K11.01.75′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
253perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,74értékelés
Utolsó 10 pályára lépés5 meccses minta
253perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,74értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc253
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,74

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc19/1140,00
Gólpassz / 90 perc19/1140,00
Átlagértékelés61/1146,28

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.