Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAl AinAFC Champions League Elite · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex56,5/10086% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók
Mit csinál a pályán?
A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.
◷
Játékidő és szerep
Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés
◎
Támadójáték
Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,29
Gólpassz / 90
0,29
Lövés
2
Kaput talál
1
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
50 %
↗
Passz és kreativitás
Passz
144
Passzpontosság
26,50 %
Kulcspassz
8
Kulcspassz / 90
2,30
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %
◇
Védekezés és párharc
Szerelés
11
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
3,45
Megnyert párharc
12
Párharcsiker
42,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
0
Elkövetett szabálytalanság
7
!
Fegyelem
Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0
▣
Kapusteljesítmény
Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
313 perc
Átlagértékelés
6,79
Személyes csúcsok
Kiemelkedő lefedett teljesítmények
Legjobb értékelés7,432026. 11. 02.Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpasszLeghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccsLeghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.
7 nap70 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés30 nap205 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés90 nap313 perc8 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelésFormaingadozásVáltozó5 értékelt meccs · szórás: 0,55
Időablak
Meccs
Perc
Gól
Gólpassz
G+GP / 90
Értékelés
Kulcspassz / 90
Védőakció / 90
Utolsó 5
5
268
1
1
0,67
6,96
2,69
3,02
Utolsó 10
8
313
1
1
0,58
6,79
2,30
3,45
Utolsó 20
8
313
1
1
0,58
6,79
2,30
3,45
Hazai4 meccs
134perc0gól1gólpassz6,63értékelés
Idegenbeli4 meccs
179perc1gól0gólpassz6,90értékelés
Kezdőként8 meccs
313perc1gól1gólpassz6,79értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
–2026. 08. 22.
–2026. 08. 29.
6,12026. 09. 04.
6,12026. 09. 10.
7,12026. 10. 12.
–2026. 10. 17.
7,12026. 10. 26.
7,42026. 11. 02.
A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.
V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360
Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség
0 új API-kérés
A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.
Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 141 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,1 nap pihenőSzolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.Utolsó két pályára lépés között7,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.
V9 · Játékosforma
Legutóbbi teljesítmény
5 meccses minta
Játékperc268Gól1Gólpassz1Átlagértékelés6,96
Helyezés az azonos posztú mintában
Gól / 90 perc6/1040,44
Gólpassz / 90 perc5/1040,44
Átlagértékelés4/1047,24
A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.