Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
N. Benaïssa
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

N. Benaïssa

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc56963,2 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,457 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAl ShamalStars League · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex35,1/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
88,90 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
4
Kaput talál
1
Lövés pontossága
25 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
379
Passzpontosság
50,80 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,47
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
9
Védőakció / 90
2,06
Megnyert párharc
10
Párharcsiker
38,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
7

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,47

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
569 perc
Átlagértékelés
6,45
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,152026. 10. 17.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Stars League2026Al Shamal · Középpályás
35,1index / 100
Meccs6 Kezdő6 Perc349 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,56 Passzpontosság54,80 %
92% adatlefedettségStabil forma
AFC Champions League Elite2026Al Shamal · Középpályás
27,4index / 100
Meccs3 Kezdő2 Perc220 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,29 Passzpontosság43,60 %
86% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli1–0
Esteghlal FC–Al Shamal

KezdőD · 84 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,03Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz56Passzpontosság46 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–1
Al Sadd–Al Shamal

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
Al Shamal–Al-Hilal Saudi FC

Csereként beálltM · 46 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,24Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz19Passzpontosság16 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Al Shamal–Qatar SC

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–0
Lusail City–Al Shamal

KezdőM · 85 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,15Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz71Passzpontosság62 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Tractor Sazi–Al Shamal

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,61Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz61Passzpontosság50 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–4
Al Shamal–Al-Duhail SC

KezdőM · 84 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,26Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz52Passzpontosság47 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Al Shamal–Al Wakrah

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,34Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz55Passzpontosság48 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–2
Al Shamal–Al Shahaniya

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,49Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz65Passzpontosság59 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap130 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap389 perc7 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap569 perc9 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott7 értékelt meccs · szórás: 0,34
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55215000,006,470,841,67
Utolsó 109569000,006,450,472,06
Utolsó 209569000,006,450,472,06
Hazai5 meccs
310perc0gól0gólpassz6,33értékelés
Idegenbeli4 meccs
259perc0gól0gólpassz6,60értékelés
Kezdőként8 meccs
523perc0gól0gólpassz6,48értékelés
Csereként1 meccs
46perc0gól0gólpassz6,24értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. 6,52026. 09. 04.
  2. 6,32026. 09. 10.
  3. 6,32026. 10. 08.
  4. 6,62026. 10. 12.
  5. 7,22026. 10. 17.
  6. –2026. 10. 23.
  7. 6,22026. 10. 27.
  8. –2026. 10. 30.
  9. 6,02026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés4 pályára lépés · 130 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
84 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap4 meccs
130 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
389 perc6 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,47 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. K09.04.90′
  2. K09.10.90′
  3. K10.08.84′
  4. K10.12.90′
  5. K10.17.85′
  6. K10.23.–
  7. C10.27.46′
  8. K10.30.–
  9. K11.03.84′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
215perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,47értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
569perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,45értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc215
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,47

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.