Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Lukáš Červ
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Lukáš Červ

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés18Lefedett pályára lépés
Játékperc92351,3 perc/meccs
Gól + gólpassz20,20 / 90 perc
Átlagértékelés6,6914 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonPlzenCzech Liga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex54,6/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
17 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
6 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
94,40 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
0
Gól / 90
0,20
Gólpassz / 90
0
Lövés
13
Kaput talál
6
Lövés pontossága
46,20 %
Gólkonverzió
15,40 %

Passz és kreativitás

Passz
389
Passzpontosság
29,60 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
0,59
Sikeres csel
5
Cselezési siker
83,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
16
Labdaszerzés
10
Védőakció / 90
2,54
Megnyert párharc
55
Párharcsiker
64,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
24
Elkövetett szabálytalanság
13

Fegyelem

Sárga lap
4
Piros lap
0
Lap / 90
0,39

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
923 perc
Átlagértékelés
6,69
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 11. 01.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Czech Liga2026Plzen · Középpályás
54,6index / 100
Meccs10 Kezdő9 Perc609 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 900,30 Értékelés7,12 Passzpontosság28,40 %
98% adatlefedettségVisszaeső forma
Nemzetek Ligája2026Czechia · Középpályás
26,6index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc180 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,05 Passzpontosság28,90 %
86% adatlefedettségStabil forma
Európa-liga2026Plzen · Középpályás
30,0index / 100
Meccs5 Kezdő5 Perc134 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,20 Passzpontosság33,70 %
90% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

18 helyi sor
Idegenbeli0–4
Baník Ostrava–Plzen

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz27Passzpontosság24 %Párharc / megnyert13 / 8Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Plzen–Pardubice

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,21Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz10Passzpontosság9 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Plzen–Levski Sofia

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,35Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz54Passzpontosság45 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
FK Jablonec–Plzen

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,65Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz32Passzpontosság23 %Párharc / megnyert13 / 11Csel / sikeres3 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Ferencvárosi TC–Plzen

KezdőM · 26 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,16Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz12Passzpontosság11 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Plzen–Mlada Boleslav

Csereként beálltM · 12 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz5Passzpontosság5 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Spain–Czechia

KezdőM · 33 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,79Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz9Passzpontosság7 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Czechia–England

KezdőM · 80 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,54Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz42Passzpontosság38 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Czechia–Croatia

KezdőM · 67 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,81Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz27Passzpontosság22 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Slavia Praha–Plzen

KezdőM · 109 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz29Passzpontosság21 %Párharc / megnyert5 / 5Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Plzen–Union St. Gilloise

KezdőM · 18 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,09Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz15Passzpontosság11 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Plzen–Sigma Olomouc

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–0
Hradec Králové–Plzen

KezdőM · 83 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz46Passzpontosság37 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Artis–Plzen

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz35Passzpontosság28 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Plzen–Slovácko

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz46Passzpontosság38 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Hazai5–1
Plzen–FK Crvena Zvezda

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–0
FK Crvena Zvezda–Plzen

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
Plzen–Zlin

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap135 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap386 perc7 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap923 perc18 pályára lépés · 10 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó10 értékelt meccs · szórás: 0,66
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55341100,266,710,532,64
Utolsó 1010642100,146,530,562,52
Utolsó 2018923200,206,690,592,54
Hazai10 meccs
402perc0gól0gólpassz6,41értékelés
Idegenbeli8 meccs
521perc2gól0gólpassz6,97értékelés
Kezdőként17 meccs
911perc2gól0gólpassz6,69értékelés
Csereként1 meccs
12perc–gól0gólpassz6,70értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,92026. 09. 20.
  2. 5,82026. 09. 26.
  3. 6,52026. 09. 29.
  4. 5,82026. 10. 03.
  5. 6,72026. 10. 10.
  6. 6,22026. 10. 15.
  7. 6,72026. 10. 18.
  8. 6,42026. 10. 22.
  9. 6,22026. 10. 25.
  10. 8,22026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 225 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
225 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
353 perc5 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
461,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,39 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.20.109′
  2. K09.26.67′
  3. K09.29.80′
  4. K10.03.33′
  5. C10.10.12′
  6. K10.15.26′
  7. K10.18.90′
  8. K10.22.90′
  9. K10.25.45′
  10. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
341perc1gól0gólpassz0,26G+GP / 906,71értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
642perc1gól0gólpassz0,14G+GP / 906,53értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc341
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,71

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc21/1060,30
Gólpassz / 90 perc59/1060,00
Átlagértékelés14/1067,12

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.