Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Sanabria
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Sanabria

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés18Lefedett pályára lépés
Játékperc95953,3 perc/meccs
Gól + gólpassz30,28 / 90 perc
Átlagértékelés6,7014 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonReal Salt LakeMajor League Soccer · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex61,7/100100% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
15 meccs
Csereként beállt
3 meccs
Végigjátszott
8 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
83,30 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
2
Gól / 90
0,09
Gólpassz / 90
0,19
Lövés
12
Kaput talál
3
Lövés pontossága
25 %
Gólkonverzió
8,30 %

Passz és kreativitás

Passz
495
Passzpontosság
34,50 %
Kulcspassz
27
Kulcspassz / 90
2,53
Sikeres csel
3
Cselezési siker
30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
18
Labdaszerzés
15
Védőakció / 90
3,10
Megnyert párharc
32
Párharcsiker
52,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
8

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,19

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
959 perc
Átlagértékelés
6,70
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,702026. 10. 15.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Major League Soccer2026Real Salt Lake · Középpályás
61,7index / 100
Meccs15 Kezdő13 Perc805 Gól0 Gólpassz2 G+GP / 900,22 Értékelés6,73 Passzpontosság36,50 %
100% adatlefedettségJavuló forma
Felkészülési mérkőzések2026Uruguay · Középpályás
46,2index / 100
Meccs2 Kezdő1 Perc81 Gól1 Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés6,80 Passzpontosság12,90 %
84% adatlefedettségStabil forma
Leagues Cup2026Real Salt Lake · Középpályás
32,8index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc73 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,20 Passzpontosság31 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

19 helyi sor
Hazai2–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Austin–Real Salt Lake

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,27Kulcspassz2Szerelés6Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz35Passzpontosság29 %Párharc / megnyert10 / 9Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,74Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz54Passzpontosság48 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés7,16Kulcspassz4Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz51Passzpontosság47 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz5Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz51Passzpontosság43 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,46Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz35Passzpontosság30 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–6
India–Uruguay

Csereként beálltM · 30 perc

Gól1Gólpassz–Értékelés7,30Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz12Passzpontosság9 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–4
South Korea–Uruguay

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–1
Japan–Uruguay

KezdőD · 51 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz22Passzpontosság15 %Párharc / megnyert1 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Gól–Gólpassz0Értékelés7,50Kulcspassz2Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz52Passzpontosság39 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,53Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz40Passzpontosság33 %Párharc / megnyert6 / 1Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés5,75Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz39Passzpontosság31 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz42Passzpontosság35 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Colorado Rapids–Real Salt Lake

Csereként beálltM · 27 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz18Passzpontosság13 %Párharc / megnyert3 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Leon–Real Salt Lake

KezdőM · 73 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz3Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz35Passzpontosság31 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Orlando City SC–Real Salt Lake

Csereként beálltM · 13 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz9Passzpontosság6 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–4
Real Salt Lake–FC Dallas

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap405 perc7 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap959 perc18 pályára lépés · 10 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,47
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55270010,337,063,003,33
Utolsó 1010576120,477,052,812,97
Utolsó 2018959120,286,702,533,10
Hazai8 meccs
450perc0gól1gólpassz6,97értékelés
Idegenbeli10 meccs
509perc1gól1gólpassz6,55értékelés
Kezdőként15 meccs
889perc0gól2gólpassz6,73értékelés
Csereként3 meccs
70perc1gól0gólpassz6,60értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,52026. 09. 20.
  2. 6,32026. 09. 24.
  3. 7,32026. 10. 06.
  4. 6,52026. 10. 11.
  5. 7,72026. 10. 15.
  6. 7,22026. 10. 18.
  7. 6,72026. 10. 25.
  8. 7,32026. 10. 29.
  9. –2026. 10. 31.
  10. –2026. 11. 08.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
90 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
405 perc7 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
319,7 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,19 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K09.24.51′
  2. N09.28.–
  3. C10.06.30′
  4. K10.11.45′
  5. K10.15.90′
  6. K10.18.90′
  7. K10.25.90′
  8. K10.29.90′
  9. K10.31.–
  10. K11.08.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
270perc0gól1gólpassz0,33G+GP / 907,06értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
576perc1gól2gólpassz0,47G+GP / 907,05értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc270
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés7,06

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc186/2640,00
Gólpassz / 90 perc56/2640,29
Átlagértékelés94/2646,68

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.