Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
B. Angulo
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

B. Angulo

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc44749,7 perc/meccs
Gól + gólpassz10,20 / 90 perc
Átlagértékelés6,387 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonUCV MoqueguaPrimera División · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex35,9/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,20
Gólpassz / 90
0
Lövés
12
Kaput talál
3
Lövés pontossága
25 %
Gólkonverzió
8,30 %

Passz és kreativitás

Passz
130
Passzpontosság
15,70 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
0,81
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,20
Megnyert párharc
12
Párharcsiker
30 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
447 perc
Átlagértékelés
6,38
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés72026. 08. 30.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primera División2026UCV Moquegua · Támadó
35,9index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc447 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,20 Értékelés6,38 Passzpontosság15,70 %
98% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,43Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz20Passzpontosság16 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
ADT–UCV Moquegua

KezdőF · 64 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,35Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz18Passzpontosság11 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
UCV Moquegua–Alianza Lima

KezdőF · 29 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz10Passzpontosság8 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
FC Cajamarca–UCV Moquegua

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–2
UCV Moquegua–Cienciano

KezdőF · 62 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,71Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz21Passzpontosság16 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól–Gólpassz0Értékelés5,70Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz9Passzpontosság6 %Párharc / megnyert8 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Cusco–UCV Moquegua

KezdőF · 89 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,25Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz32Passzpontosság23 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–4
Gól1Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz20Passzpontosság16 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
UCV Moquegua–Sport Boys

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap170 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap232 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap447 perc9 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 2,14
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55232000,005,141,160,00
Utolsó 109447100,205,580,810,20
Utolsó 209447100,205,580,810,20
Hazai6 meccs
294perc1gól0gólpassz6,41értékelés
Idegenbeli3 meccs
153perc0gól0gólpassz4,20értékelés
Kezdőként9 meccs
447perc1gól0gólpassz5,58értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 16.
  2. 7,02026. 08. 30.
  3. 6,32026. 09. 06.
  4. 5,72026. 09. 13.
  5. 0,02026. 09. 20.
  6. 6,72026. 10. 08.
  7. 6,22026. 10. 25.
  8. 6,42026. 10. 28.
  9. 6,42026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 170 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
77 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
170 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
232 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
447,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
3 folyamatos pályára lépés
  1. K08.16.–
  2. K08.30.81′
  3. K09.06.89′
  4. K09.13.45′
  5. K09.20.0′
  6. K10.08.62′
  7. N10.18.–
  8. K10.25.29′
  9. K10.28.64′
  10. K11.01.77′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
232perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,14értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
447perc1gól0gólpassz0,20G+GP / 905,58értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc232
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,42

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc33/500,20
Gólpassz / 90 perc25/500,00
Átlagértékelés47/505,58

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.